Facebook Google+ Twitter

Chili - twoje kino w domu.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-13 15:18

Platforma cyfrowa CHILI rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Wyprzedzając Austrię, Niemcy oraz Wielką Brytanię, Polska jest drugim po Włoszech krajem w którym można korzystać z usługi tej platformy.

1 lutego br. odbyła się w Warszawie konferencja prasowa z udziałem Pana Stefano Parisi założyciela i prezesa platformy cyfrowej CHILI oferującej szeroki dostęp do filmów via net. CHILI to pierwszy niezależny gracz na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali. Chili rozszerza obecnie swą działalność w Europie: platforma jest już dostępna w Polsce i w Austrii a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Czym może pochwalić się Chili ?

Brak miesięcznych opłat. CHILI to jedyny w Polsce serwis VOD, gdzie możliwy jest zakup i wypożyczenie zarówno filmów, pojedynczych odcinków seriali jak i całych ich serii, posiadający przy tym wiele metod płatności.
CHILI dostępny jest na wszystkich urządzeniach podłączonych do Internetu, od Smart TV poprzez PC, Mac, Blu-Ray, Kindle Fire, Fire HD, Chromecast, po wszystkie urządzenia mobilne, jak Smartphone i Tablet.
Obecnie CHILI posiada w swoim, stale aktualizowanym katalogu, filmy i seriale, w tym wszystkie nowości filmowe, największych dystrybutorów filmowych, między innymi: Twentieth Century Fox, Sony Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures, Universal Pictures, Walt Disney Pictures.
CHILI to Unikalna Niezależna Europejska platforma wideo streaming, która nie jest związana z żadnym operatorem telekomunikacyjnym.
CHILI rozwija się globalnie. Włoska firma zatrudnia u siebie specjalistów z całej Europy (między innymi z Polski, Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii).CHILI nawiązała w Polsce ważną współpracę z firmą Samsung. Obie firmy będą aktywnie pracować nad wspólnymi działaniami promocyjnymi i będą partnerami w rozwoju technologicznym. Na wielu telewizorach Smart TV tego koreańskiego giganta, CHILI znajduje się wśród aplikacji Polecanych, natomiast na urządzenia mobilne Firmy Samsung aplikację można łatwo pobrać ze sklepu Galaxy Apps lub Google Play i cieszyć się w każdym momencie wielkim kinem, także w trybie offline, wykorzystując funkcję download filmów i seriali.
(Marcin Kolmus)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.