Facebook Google+ Twitter

"Chinese Democracy" - album widmo Guns N' Roses

Najsłynniejsza niewydana płyta świata. Album, który stał się legenda zanim ujrzał światło dzienne. Czy wyjdzie w lutym 2008 roku?

 / Fot. Guns N' RosesPo raz pierwszy fani Guns N' Roses o "Chinese Democracy" mogli usłyszeć w 1994 roku. Projekt płyty był realizowany jeszcze w starym składzie zespołu. Ostatnie doniesienia o premierze wskazywały na to, że Axl wyda ją 17 września. Jednak kolejny raz zawiedliśmy się na frontmanie Gunsów. Axl Rose nawet nie skomentował opóźnienia premiery. Kiedy w marcu płyta nie została wydana, pan Rose wystosował list z przeprosinami. Teraz natomiast nie było żadnego oficjalnego stanowiska. Ostatecznie data wydania szacowana jest na 11 lutego 2008, ponieważ taka informacja pojawiła się na stronach kilku amerykańskich sklepów internetowych. W obozie GN'R natomiast cisza.
Co myśleć o płycie której premiera jest przekładana co 4 miesiące od 13 lat? A jeśli ten zespół to rockowy dinozaur, który naprawdę umarł, kiedy Slash i Izzy odeszli?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

ja niestety kapeli nieznam :( ale i tak dam plusa

Komentarz został ukrytyrozwiń

pan Rose

hehehe, dobre, dobre;>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem więcej ale moderator mi uciął ;/ ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra kapela, podobnie jak Bonar nie wiedziałem, że ta płyta nie została wydana, a znam wiele kawałków :). co ten internet robi z ludzi.. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat fajny, szkoda, że tak krótko potraktowany. Co do samej płyty, pamiętam, sam nawet przez pewien czas czekałem na nią z zaciekawieniem. Dziś już nie czekam. Energię Guns można usłyszeć w Velvet Revolver. Axl do tego jest niepotrzebny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

w necie widziałem tą płytę do ściągnięcia z rapida, nawet nie wiedziałem, że ten album nie został wydany. O ile się nie mylę to z GnR została tylko nazwa i Axl, powątpiewam czy będzie to sięgało kolan "Use your illusion" czy "Appetite for Destruction"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.