Facebook Google+ Twitter

Chiński teledysk na Euro 2012: Europa w wojennych gruzach

Sceny wojny, płonący Big Ben, bombardujące samoloty, czołgi i jeden człowiek w czarnym ubraniu stojący na czele... To wszystko w tle piłkarskich zmagań. Czy Chińczycy przesadzili?

Sonda

Chiński teledysk Euro 2012 to według Ciebie...?

Widzieliśmy już wiele teledysków (i ich przeróbek) przygotowanych z myślą o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Ten jednak jest zdecydowanie inny.

Bitwa o puchar Euro 2012 czy może coś innego? / Fot. Google/YouTube (universalmusichk)Na początku animacji widzimy puchar Euro 2012, a za nim Europę w gruzach. Wyłącznie stadion, na którym grają piłkarze wydaje się być cały. Dalej odbywają się starcia - żołnierze strzelają z karabinów, wszędzie widać dym, niebo jest pochmurne, zegar londyńskiego Big Bena wybucha, a u góry lecą bombardujące teren samoloty. Wszędzie jest pełno ognia. Widać również czołgi. Ludzie trzymają zapalone pochodnie, a z lewej strony powiewa czerwona flaga. Piłkarze zaciskają pięści. Wkrótce żołnierze wkraczają również na stadion... W tle tego wszystkiego stoi i śpiewa mężczyzna w ciemnym ubraniu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Klip dobry. Mam nadzieję, że jedyna inwazja Chińczyków będzie tylko na stadionie, choć widzę, że marzy im się więcej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.