Facebook Google+ Twitter

Chiński teledysk na Euro 2012: Europa w wojennych gruzach

Sceny wojny, płonący Big Ben, bombardujące samoloty, czołgi i jeden człowiek w czarnym ubraniu stojący na czele... To wszystko w tle piłkarskich zmagań. Czy Chińczycy przesadzili?

Sonda

Chiński teledysk Euro 2012 to według Ciebie...?

Widzieliśmy już wiele teledysków (i ich przeróbek) przygotowanych z myślą o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Ten jednak jest zdecydowanie inny.

Bitwa o puchar Euro 2012 czy może coś innego? / Fot. Google/YouTube (universalmusichk)Na początku animacji widzimy puchar Euro 2012, a za nim Europę w gruzach. Wyłącznie stadion, na którym grają piłkarze wydaje się być cały. Dalej odbywają się starcia - żołnierze strzelają z karabinów, wszędzie widać dym, niebo jest pochmurne, zegar londyńskiego Big Bena wybucha, a u góry lecą bombardujące teren samoloty. Wszędzie jest pełno ognia. Widać również czołgi. Ludzie trzymają zapalone pochodnie, a z lewej strony powiewa czerwona flaga. Piłkarze zaciskają pięści. Wkrótce żołnierze wkraczają również na stadion... W tle tego wszystkiego stoi i śpiewa mężczyzna w ciemnym ubraniu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Klip dobry. Mam nadzieję, że jedyna inwazja Chińczyków będzie tylko na stadionie, choć widzę, że marzy im się więcej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.