Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15191 miejsce

Chiny. Osobliwy konkurs dla dziewic. Nagroda - poślubienie miliardera

W Chinach odbył się konkurs, w którym nagrodą główną jest poślubienie miliardera. Spośród 2,8 tys. dziewcząt wytypowano 28 odpowiadających wymaganiom "przyszłych mężów". Kobiety muszą być "bez skazy" i spełniać określone wymogi miliarderów.

Chinese dancers at a folklore festival in Zielona Góra, Poland / Fot. Mohylek/wikimedia Creative Commons 3.0Około 2,8 tys. dziewcząt zgłosiło się do niecodziennego konkursu w Chinach, w którym nagrodą jest zapewnienie sobie życia w dostatku i luksusie. Konkurs zorganizowano dla 11 miliarderów, którzy szukają dla siebie oryginalnych żon. Przyszłe wybranki "portfela" muszą jednak sprostać wymaganiom, które są warunkiem do wzięcia udziału w konkursie.

Organizatorem castingu była firma zajmująca się łączeniem ludzi w pary. Dla wymagających klientów określono kryteria jakie musiały spełnić kandydatki.

Wymogi jakie ustalono to: minimalny wzrost 160 cm, nienaganna kultura osobista, wykształcenie i niekwestionowana uroda. Jednak najważniejszą cechą przyszłej żony miliardera jest jej nieskazitelność. Wybranka na żonę ma być "czysta jak łza" i nigdy "nietykana". Kandydatka nie tylko musi być dziewicą, ale równocześnie ma się charakteryzować naturalną urodą. Na te okoliczność zatrudniono nawet chirurga plastycznego, by rozwiał wszelkie wątpliwości jury.

Frekwencja na konkursie jak widać dopisała, na ponad 2,8 tys. dziewcząt, które zgłosiły swoje kandydatury, wytypowano 300 kobiet miedzy 18 a 28 rokiem życia. Wszystkie z nich żądne są bogactwa i pieniędzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Biedne dziewczyny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sama zyski dla wybrańców kapitału w ustoju czerwono (jak książeczka Mao ) - komunistycznym. Staary temat, i u nas dobrze wypróbowany, ha! ha!...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłość w wydaniu praktycznym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że w tym celu zostanie spisana specjalna intercyza... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czy jest możliwość rozwodu w razie niezgodności charakterów ? Naturalnie z finansową odprawą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.