Facebook Google+ Twitter

Chłopak szuka dziewczyny w czerwonej sukience. Czy aby na pewno?

Twierdzi, że poszukuje dziewczyny, która zrobiła na nim ogromne wrażenie. Wśród kibicujących mu są także ci, którzy uważają, że to nieprawda. Dlaczego?

 / Fot. Grzegorz GrzybekGrzegorz Grzybek - zakochany mieszkaniec Białegostoku czy może osoba promująca miasto? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, poddających w wątpliwość działania pana Grzegorza. Takich osób jest już sporo.

Na swojej tablicy na Facebooku zakochany umieścił zdjęcie, na którym widać jego bilboard. Wśród komentarzy można znaleźć takie, które nie świadczą o dopingowaniu Grzegorzowi.

"Dobra Grzesiek, to napisz, co tam promujesz?" - napisał jeden z komentujących. O co chodzi? Otóż Grzegorz Grzybek, jak pisze sam o sobie, pracuje jako osoba promująca miasto Białystok. To wszystko sprawia, że akcja która wydaje się odważnym posunięciem, może okazać się mistyfikacją. Ta sama (komentująca) osoba idzie dalej: "Jak się okaże, że to promo Białegostoku, to masz w zęby. Jeśli tylko promo siebie - to ok, zrozumiem".

Powstała już nawet karykatura ogłoszenia. Akcję udostępniono także na Wykopie. Na tej stronie także użytkownicy nie szczędzą uwag w stronę autora przedsięwzięcia.

Przede wszystkim internauci zastanawiają się, czemu Grzegorz nie zagadał do dziewczyny w czerwonej sukience. Wiadomości24 także poruszyły ten temat, a nasi Czytelnicy i Autorzy również poddali pod wątpliwość wiarygodność Grzegorza.

Jak do tego wszystkiego ustosunkował się sam Grzegorz, przeczytasz na kolejnej stronie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Tomasz Tomaszewski
  • Tomasz Tomaszewski
  • 13.02.2012 17:24

Teraz czekamy kto następny będzie się promował za darmo na łamach naszego portalu Dzień Kobiet się zbliża......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 09.02.2012 22:05

Dziwne to, minęło już kilka dni, cały Białystok huczy na ten temat, pokazano to nawet w Panoramie, myślę że jeśli byłaby to prawda dziewczyna dawno by się zgłosiła. Jeśli do teraz się nie zgłosiła, oznacza to, że ma partnera albo to zwykła ściema. W każdym bądź razie, promocja miasta dobra!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewne jest to reklama wirusowa dla Wedla, a całość pewnie zaaranżowała Agencja Reklamowa obsługująca Wedla. Jakoś tak dziwnym zbiegiem okoliczności informacja pojawiła się tuż przed walentynkami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lufa
  • lufa
  • 09.02.2012 16:51

to jest viral wedla, nic więcej... http://parzyszek.blox.pl/2012/02/Zakochany-Grzesiek-czy-sprytny-Wedel.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
KICIA
  • KICIA
  • 09.02.2012 16:49

Znow spiskowa teoria dziejów by PiS?? Czy wszystko musi być podejrzane? Może po prostu zakochał się chłopak i koniec!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.