Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11082 miejsce

Chłopcy bądźcie wierni swoim dziewczynom nawet jeśli te są syreną

życzeniami "zza grobu", ale prosto z Gdyni - od Wielkiego Mistrza Polskiego Filmu - A.Wajdy - wprowadzili nas w odpowiedni nastrój do filmu reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej "Córki dancingu" organizatorzy 2016 FilmlandPolen P.P. Słomka. Film

 / Fot. Andrzej Szelbracikowski / Fot. Andrzej Szelbracikowskinawiązuje do epoki Wielkiej Literatury Polskiego Romantyzmu; - do "Balladyny" Słowackiego; jest jednak wersją uwspółcześnioną z gatunku filmów muzycznych i rewiowych.
Stąd dwie prześliczne syrenki warszawskie nie będą trzymać w dłoniach tarczy i miecza, - w walce o "Wolność i Niepodległość"... Ich wolnością będzie wynurzenie się z brudnych odmętów wód dzisiejszej Wisły lub Odry, skąd pochodzi pani reżyser filmu.

A "niepodległością", będzie chwila zapomnienia się w już na pewno warszawskim pubie; - w ramionach chłopców, oraz tam pracujących mężczyzn. Bo nie grzeszą oni ani charmanckością wobec dziewczyn, ani wiernością wobec swoich kobiet, to jest pewne! I stąd takie skutki... na całej długości taśmy filmowej! Czy "Syrenka", czy "Kobieta Wolna"; - dziewczyny pragną korzystać z życia.

Ich tragedią jest, że jedna zakochuje się nawet w takich chłopczętach, jak z branży rozrywkowej. I to wcale nie są zabobony literatury romantycznej; bo także dzisiaj... w Warszawie PiS-u i Kaczyńskiego, to może, a nawet na pewno, - kosztować ich życie.

Wprawdzie "Gdyński Festival Filmowy" - skąd trafiają - dzięki PP. Słomków - do nas te filmy do Hamburga, Lubeki i Hannoweru "wciska kit"... że to działo się za czasów "milicji" (scena z telewizją), ale wtedy przecież usuwanie ciąży - było na poziomie tamtych czasów". - Dozwolone, Medycyna Lekarska - wobec transploatacji narządów rodnych także... niezależnie czy u mężczyzn, czy u kobiet.

I każde dziecko dzisiaj interesujące się internetem, doskonale wie, że jeśli człowiekowi odetnie się tułów, to nie ma czarów.... Umrze!!! Polacy nad Wisłą, nie wciskajcie nam takiego kitu: - Narządy rodne można przetranspordować jedynie, jeżeli jest podstawa ku temu, -także psychologiczna,- ale przede wszystkim w budowie ciała pacjentki, pacjenta!

Przez odcinanie brzucha, oraz nóg pacjenta, pacjentka umrze natychmiast jeszcze na łóżku operacyjnym !!!!

Film reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej "Córki dancingu" należy faktycznie do klejnotów sztuki filmu współczesnego. Ale w Polsce współczesnej mówi się dzisiaj "szyfrem", jak za czasów "Radia Wolna Europa", zwłaszcza jeśli chodzi o... - transseksualność człowieka!,- czy o wolną sexualność kobiet w bardzo katolickim, szowinistycznie męskim Kraju nad Wisłą !!

Za P.R.L.-u i "milicji" nie było "Carnych Protestów". Czarne Protesty Polskich Kobiet w Polsce i na świecie są Dzisiaj, w dobie PiS-u, Dudy i Kaczyńskiego ! Lecz na ten film trzeba patrzeć poprzez "Pryzmat epoki Polskiego Romantyzmu", ażeby móc rozszyfrować szyfr, jakim posługuje się reżyser Smoczyńska!
A tego nie każdemu się chce. Zupełnie niepotrzebnie wychodzicie rozżalone z kina, - miłe Panie - że ten film jest "taki i owaki"...

Ten film to jest "Diament Górski" !Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.