Facebook Google+ Twitter

Chłopiec wpadł na samochód, rodzice nie wezwali pomocy

W powiecie krasnostawskim doszło do wypadku w którym ucierpiał młody chłopiec. Na nieszczęście dla niego jego rodzice okazali się całkowicie nieodpowiedzialni i nie wezwali pomocy.

Jak informuje TVP Lublin dzisiejszego dnia doszło do zdarzenia w którym ucierpiał młody chłopiec który wpadł pod samochód osobowy. Z tego co relacjonuje kierująca samochodem, chłopiec nagle wybiegł jej przed samochód, a ona nie zdarzyła wyhamować. Na szczęście popisała się wysoką odpowiedzialnością i zatrzymała się i chciała wezwać pomoc. Niestety, matka chłopca - wedle relacji sprawczyni wypadku - nie pozwoliła jej na to, więc kobieta odjechała.

Gdy już wróciła do domu, zdecydowała jednak wrócić na miejsce zdarzenia i sprawdzić jak się czuje chłopiec. Gdy była już na miejscu, sąsiedzi wskazali jej miejsce, gdzie mieszka poszkodowane dziecko, a ona od razu się tam udała.
Niespodziewanie w mieszkaniu zastała kompletnie pijanych rodziców i chłopca który był w kiepskim stanie. Kobieta od razu wezwała policję i pogotowie ratunkowe.

Wszystko zakończyło się tym, że chłopiec trafił na oddział dziecięcy szpitala w Krasnymstawie, a rodzice na izbę wytrzeźwień. Przyglądając się temu zdarzeniu i zakładając, że wszystkie relacje są prawdziwe, trzeba przyznać, że w naszym kraju potrzebujemy znacznie więcej takich kobiet jak pani kierująca samochodem, a także jak najmniej takich rodziców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wiem ,haki będzie ciąg dalszy tego zdarzenia ale rodzicom dziecka będącymi jego prawnymi opiekunami powinny zostać postawione zarzuty
1 nielaeżyte zapewnienie opieki małoletniemu
2 Narażenie na utratę zdrowia i życia
3. Rodzicom powinno się ograniczyć lub całkowicie pozbawić ich wykonywania władzy rodzicielskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.