Facebook Google+ Twitter

Chłopiec z Cieszyna: policja podała błędnie jego wzrost

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-03-29 18:36

Chłopiec miał 82 cm wzrostu, a nie 100 cm - jak podano w pierwszym policyjnym opisie. Zmiana niby niewielka, ale znacząca - nasi internauci odkryli nieścisłości, a policja je weryfikuje. Nasi internauci są czujni. Dawno nie było wiadomości, która aż tak nimi wstrząsnęła.

 / Fot. Mat. Prasowe PolicjiI nic dziwnego, bo zagadkowa śmierć małego dziecka, którego na dodatek nikt nie szuka, obudza wyobraźnię. Ale i pobudza do myślenia i wyciągania wniosków.

- Jeśli mówi się, że chłopiec ma 100 cm wzrostu, to jakim cudem może mieć góra 1,5 roku? Musiał być starszy. Półtoraroczne dzieci mają najwyżej 90 cm wzrostu - pisze nasza internautka poruszona śmiercią chłopca.

Kolejna internautka podaje kolejny trop i nieścisłość: - Dlaczego w opisie odzieży nic nie ma o pieluszce? Jeśli to roczniak, to musiał mieć pieluchę! Albo ktoś go po śmierci na szybko przebrał.

Istotnie, jak się okazuje w policyjnym rysopisie chłopca i opisie odzieży doszukać się można wielu nieścisłości. Po ich zweryfikowaniu policja będzie je uwzględniać w kolejnym opisie.

Jak na razie więcej jest pytań niż odpowiedzi. Mnożą się też hipotezy, co do wypadków, które spowodowały śmierć chłopca. Jedną z nich jest ewentualne morderstwo jego opiekunów lub rodziców - to by wyjaśniało, dlaczego się nie odzywają.

Właśnie dlatego dzisiaj rozpoczęto spuszczać wodę ze zbiornika sąsiadującego ze stawem hodowlanym Mewa w Cieszynie, w którym 19 marca znaleziono zwłoki małego chłopca. Ta operacja ma potrwać co najmniej dobę. To oznacza, że dzisiaj lub jutro strażacy i policjanci w poszukiwaniu dowodów będą badać dno stawu. Jedna z hipotez zakłada, że właśnie tam mogą tam znajdować się... zwłoki opiekunów dziecka.

Aldona Minorczyk-Cichy

Więcej czytaj na stronie www.dziennikzachodni.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

oby wszystko jak najszybciej się rozwikłało, a opiekunowie znaleźli - winni lub nie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.