Facebook Google+ Twitter

"Chodź nad Wisłę" - druga akcja Fundacji "Ja Wisła"

Spacerkiem nad Wisłą, tym razem w okolicach Kazunia Nowego. Fotorelacja z tej wędrówki po ruinach miejscowych budowli. Nikogo nie zraził drobny deszcz, błoto i konieczność przedzierania się przez chaszcze. Zapraszamy na kolejne wyprawy!

1 z 24 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spotkanie organizacyjne, początek wędrówki. Fot. Rafał Łapiński
Spotkanie organizacyjne, początek wędrówki. Fot. Rafał Łapiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Super wyprawa!

A pod opinią Marka, choć jestem tabula rasa jeśli chodzi o znajomość prawideł sztuki fotograficznej, podpisuję się obiema rękami!

A zresztą to zdanie Einsteina spokojnie można zastosować w każdej dziedzinie, patrz zachwyt co niektórych nad coraz to nowszymi modelami gitar, tudzież uczenie się na pamięć sygnatur kolejnych wzmacniaczy... No, ale to tak tytułem dygresji;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gwoli ciekawostkowego uzupełnienia: przedostatnie czyli kolejno 23 zdjęcie, przedstawia miejsce gdzie kręcona była finałowa scena filmu "CK Dezerterzy" kiedy to bohaterowie tłumnie wybiegają z filmowych koszar na wolność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Einstein powiedział kiedyś "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy". Czasem nie ma znaczenia czy fotka jest zgodna z wszelkimi kanonami sztuki, ważne że ma duszę, że potrafi opowiadać jakąś historię, baśń czy legendę. Coż z tego że ktoś zrobi perfekcyjną fotkę super aparatem, skoro oprócz perfekcji nic w niej nie ma? Po co komu onanizm techniczny? Fotografia przede wszystkim ma mieć duszę. Fotografia która tylko jest dobra technicznie nie jest prawdziwą fotografią a jedynie rejestracją pewnej rzeczywistości. Zdjęcia w tej galerii są robione w kiepską pogodę, krzywe, kadry często centralne, źle rozplanowane, ale wszystkie zdjęcia jako całość opowiadają historię wyprawy grupy ludzi w ciekawe miejsce, ludzi którym nie przeszkadzały złe warunki atmosferyczne aby gdzieś pojechać i coś zobaczyć. Czuć ich pasję, radość z przygody i za to dałem plus. Pewnie można by zrobić wiele aby te zdjęcia były lepsze technicznie, ale czy udałoby się przy tym zachować ducha wyprawy? Oto jest wyzwanie :))
Mówi się że dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie pudełkiem po butach, ja się z tym zgadzam. Zdjęcia robi człowiek, a nie aparat. Oczywiście nie jest to pochwała niedbałości, trzeba zadbać o stronę techniczną w miarę możliwości, to co piszę to raczej krytyka bałwochwalstwa sprzętu, są fotografowie dla których najważniejsze jest mieć sprzęt lepszy i droższy od innych, bez sensu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku! Co masz namyśli? zgodzę się z łukaszem że fotki są krzywe. Robiłem ten materiał dosyć późno i poprostu ostatnimi czasy brakuje mi czasu.
Ale oczywiście dziękuje za komentarze! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Błoto, deszcze i chaszcze...
Ale niektórzy tak właśnie wypoczywają. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problemy z perspektywą ale relacja interesująca.(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

może być

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za fotki:) choć dla mnie jest ich jednak nieco za dużo

Komentarz został ukrytyrozwiń

na takie wyprawy oprócz aparatu należy zabrać również wyobraźnię, Rafałowi jej nie zabrakło

Komentarz został ukrytyrozwiń

fantastyczna wyprawa, twierdzę Modlin mam w swoich planach, dodatkowo zachęciłeś mnie do jej zobaczenia (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.