Facebook Google+ Twitter

"Chodźcie z nami - z moherami!" Manifestacja w obronie TV Trwam

W sobotnie popołudnie, ulicami warszawskiego Śródmieścia przeszła manifestacja w obronie Telewizji Trwam, która nie otrzymała koncesji na nadawanie sygnału na multipleksie cyfrowym. Demonstracja ruszyła sprzed Sejmu i dotarła pod Pałac Prezydencki. Relacja wideo z manifestacji.

 / Fot. Filip Chochół/Kadr z filmuOkoło 25 tysięcy osób manifestowało w sobotę przeciwko nieotrzymaniu koncesji na nadawanie sygnału na multipleksie cyfrowym dla Telewizji Trwam.

"W obronie wolnych mediów" - taki transparent pojawił się na czole manifestacji. Tysiące osób niosło ze sobą biało-czerwone flagi, emblematy Prawa i Sprawiedliwości, koszulki Gazety Polskiej, krzyże, transparenty z wizerunkami Jana Pawła II oraz ks. Jerzego Popiełuszki.

Manifestujący wykrzykiwali przez "Donald matole, twój rząd obalą katole".
Zapraszam do obejrzenia relacji wideo z demonstracji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (54):

Sortuj komentarze:

Jan Mic
 • Jan Mic
 • 01.03.2012 15:16

Dworaki boją się ,na multipleksie TV TRWAM będzie mógł oglądać każdy,kto będzie miał telewizor,czli tak samo jak teraz ogląda się TV!czy2.Taki szeroki dostęp TVTRWAM staje się dla rządzących bardzo
niebezpieczny,bo wtedy każdy telewidz będziemógł posłuchac wiadomości,których nie znajdzie w TV1 czy 2
lub na POLSAT,czy TVN.To byłoby grożne,bo działałoby jak niegdyś radio wolna europa!!!Po prostu
rządzący nie mogliby więcej manipulować wiadomościami.Poprzez multipleks TRWAM zagości do wszystkich
polskich(i nei tylko) domów.Mają dworaki czego się bać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hi hi ha
 • hi hi ha
 • 20.02.2012 18:31

niech p.Rydzyk najpierw zaplaci zalegle podatki nastepnie rozliczy sie z cegielek przestanie handlowac na Jasne Gorze gdzie handel jest zabroniony jak to wszystko podliczymy to rzeczywiscie nie ma kasy na koncesje
a jezeli ma braki w kasie niech zrobia zrzute jego wyznawcy i PiS

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 20.02.2012 17:34

PO bardzo mnie zawiodła najpierw te pirackie ACTA za atlantyku rodem z 20 wieku byłego,potem emerytury gdy katastrofa na rynku pracy i to nie ten czas PIS to wygłupy macierewicza i ekscesy fotygi odpada zupełnie i z przymusu zostaje PALIKOT!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
oburzony
 • oburzony
 • 20.02.2012 09:35

@Wojciech Arciszewski. Powiem panu tak. Dla jednych "wiadomości24" będą "be",a dla innych "TV Trwam" będzie "ok". Po to jest pluralizm żeby każdy miał szansę istnienia,a to na ile kto będzie potrzebniejszy zweryfikuje propozycja programowa i życie. Jak by się teraz czuł pan i pan Wink gdyby na raz Tusk zabronił istnienia "w24". To takie samo medium jak "trwam" i też ma prawo bytu.
w Polsce 90% ludzi przyznaje się do bycia katolikami i oni też łożą na utrzymanie państwa podatki dlaczego więc nie mają mieć swej telewizji. Są u siebie - w Polsce i chyba mają prawo do wolności i żądań.
Niech się tak ci platformiści nie panoszą bo jak tak dalej będzie to tylko patrzeć jak ich zmiotą z polskiej sceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezależna.pl to powinna się nazywać piszemycochcarydzykipis.pl ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS-owcy , śni wam się "Walcząca Polska" w Europie pogrążonej w zamartwieniu nad krzyżami, pomnikami, z różańcem w ręku i katechezą w każdej stacji tv oraz radio. Niedoczekanie wasze. Postawcie na tehno, hip-hop i parady ludzi szczęśliwych, uśmiechniętych, a rankingi wystrzelą fajerwerkami. Puki co przełknąć ślinę goryczy i pogodzić się z wolą większości, która jednoznacznie opowiedziała się normalnością a nie zaślepionym fanatyzmem nienawiści. I to by było na tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 19.02.2012 20:59

Tusk przeprosił grzecznie za ACTA , więc niedługo będzie musiał przeprosić grzecznie TV Trawam.

Głupole zawsze tracą ,bo idą w zaparte ... PO dwa razy traci! No ale co na to poradzić tępaki tak mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
xyz
 • xyz
 • 19.02.2012 20:32

Rydzyk taki bogaty niech sobie utrzymuje Trwam. Jak nie starczy to niech mohery dołożą i niech nic nie robią tylko oglądają ten swój program. Podatek kościelny wszystko wyjaśni więc trzeba go wprowadzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 19.02.2012 20:18

Bo kto to słyszał aby gazecina krytykowała Prezydenta i Premiera.To się w pale nie mieści.No za to to bekną.Nie po to Platforma wygrała wybory sześć razy aby jakaś tv trwam bruździła.Musi być porządek i Tusk z Komorowskim go w polsce wprowadzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 19.02.2012 20:10

Gazeta Wyborcza .... z tej gazety można dowiedzieć się tylko i wyłącznie samych kłamstw. Chyba że ktoś przez pomyłkę napisze prawdę - ale to się jeszcze tej gazecie nie zdarzyło nigdy!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.