Facebook Google+ Twitter

Choinka Nadziei przedszkolu w Libiążu

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Libiążu po raz trzeci przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Choinka Nadziei” organizowanej przez Fundację Arka.

 / Fot. .Choinki pozyskaliśmy od sponsora Koła Łowieckiego „Daniel” z Libiąża. Dzieci z grupy III 4-latki i VII 6-latki, samodzielnie wykonały ozdoby choinkowe. Część ozdób, pozyskaliśmy od hojnych rodziców.

15 XII przybyli do nas goście, zaproszeni na przedświąteczne spotkanie zorganizowane przez panią Jolantę Januszkiewicz i Małgorzatę Budniak.
W trakcie spotkania, uroczystego przekazania „Choinki Nadziei” dokonała pani Dyrektor Elżbieta Kieres. Choinki zostały złożone na ręce: Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie pani Marioli Pikoń, Kierownika Fundacji im. Brata Alberta w Libiążu pana Piotra Świstaka oraz przybyłych wraz z nimi uczniów i podopiecznych.

W ramach oprawy artystycznej uroczystości, zaprezentowano program „Jasełka” przygotowany przez starszaków z grupy VII. Za piękne przedstawienie, dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po przedstawieniu przybyłych gości zaproszono na słodki poczęstunek zorganizowany przez panią Dyrektor przedszkola a także (jak co roku) zaprzyjaźnioną panią Wiesię. W ramach wprowadzonej współpracy z Fundacją im. Brata Alberta z Libiąża
i z Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym z Chrzanowa, nasze przedszkolaki otrzymały od przybyłych gości świąteczne upominki.

Korzystając z okazji przedstawiciel Koła Łowieckiego „Daniel” z Libiąża pan Henryk Dwornik, podczas uroczystości, wręczył naszym wychowankom jak i podopiecznym Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Chrzanowa
podziękowania za udział w akcji „Zbiórka żołędzi dla leśnych mieszkańców”
oraz dodatkowe niespodzianki.

Na uroczystość przekazania Choinki Nadziei, zaproszone zostały lokalne władze miasta Libiąż a także media „Gazeta Krakowska”, „Przełom” i „Kurier Libiąski”. Zarówno dla dzieci, nauczycieli jak i zaproszonych gości była to niezapomniana lekcja wychowawcza, uświadamiająca wszystkim, że wokół nas żyją ludzie wymagający szczególnej troski i opieki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.