Facebook Google+ Twitter

"Choinka w Fundacji". Świąteczny projekt dla dzieci z Poznania

Zajęcia świąteczne "Choinka w Fundacji" trwają od 6 do 20 grudnia. Dzieci będą miały okazję spotkać się ze św. Mikołajem, wykazać się zdolnościami manualnymi oraz powiększyć swoją wiedzę na temat świąt Bożego Narodzenia.

 / Fot. ARSŚwięta to wspaniały czas. Dzieci pewnie już nie mogą doczekać się gwiazdora przynoszącego prezenty. Warto jednak poszerzyć swoją wiedzę na temat Bożego Narodzenia. Nauczyć się robić własnoręczne dekoracje, które były tak cenione przez nasze babcie i dziadków. Przedświąteczny czas warto więc wykorzystać na twórczej zabawie połączonej z nauką o tradycji świąt.

Z takim pomysłem już po raz czwarty wychodzi poznańska Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki. Projekt nosi nazwę "Choinka w Fundacji" i jest przeznaczony dla dzieci. Każdy maluch będzie miał okazję spotkać św. Mikołaja, zrobić własnoręcznie piękne ozdoby świąteczne czy obejrzeć bajki o tematyce Bożonarodzeniowej. Zajęcia będą odbywać się od 6 do 20 grudnia. Dla maluchów będą to na pewno wspaniałe chwile spędzone na twórczej zabawie z rówieśnikami.

15 grudnia odbędzie się również wernisaż malowideł dziecięcych oraz wręczenie nagród za prace plastyczne. Oficjalnym patronem konkursu jest prezydent miasta Poznania. Wyróżnione prace zostaną powielone w formie pocztówek. Każde dziecko będzie mogło liczyć na drobny upominek. Nie zabraknie też wspólnego kolędowania.


Szczegóły na stronie fundacji lub pod numerem telefonu 61 855 25 45.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.