Facebook Google+ Twitter

"Choinki Jedynki" dla niepełnosprawnych

Współautorzy: Marta Wróbel

Już po raz 10. Program I Polskiego Radia organizuje akcję i aukcję charytatywną „Choinki Jedynki”. Na pracę plastyczne organizatorzy czekają do 30 listopada. Dochód z aukcji prac zostanie przekazany na „Warsztaty Terapii Artystycznej".

 / Fot. Materiały prasoweW akcji wziąć udział mogą uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjów, przysyłając samodzielnie wykonane prace plastyczne, wykonane technika dowolną w wybranym formacie od A0 do A4. Mogą to być: rysunki, malowanki, wyklejanki, wydzieranki, kolaże. Temat prac: „Nastrój Świąteczny”. Widziany oczami młodych artystów.

W tym roku pracę konkursowe oceniają: dr filozofii Katarzyna Kasia- specjalista w dziedzinie estetyki, prof. Danuta Kołwzan-Nowicka artysta –grafik, prof. Franciszek Maśluszczak- artysta malarz.

Jury spośród nadesłanych prac wybierze 20, ponadto na aukcji wystawionych zostanie 12 obrazków wykonanych przez podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej, aukcja wszystkich prac odbędzie się 17 grudnia od 8.00 do 19.30: telefonicznie i przez SMS na antenie radiowej Jedynki. Licytacja zaczyna się od 100 złotych.

Celem tegorocznej akcji i aukcji jest zbiórka pieniędzy na „Warsztaty Terapii Artystycznej” organizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko" w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych „Spotkajmy się” w Lubiatowie.

Adres na który należy przesyłać podpisane prace:
Polskie Radio Program I
00-977 Warszawa Al. Niepodległości 77

Regulaminkonkursu.

Formularz zgłoszeniowy do udziału dziecka i pracy w akcji można pobrać ze stron Polskiego Radia, Jedynki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.