Facebook Google+ Twitter

"Chomik i Anioł" czyli spektakl od dzieci dla dorosłych

W najbliższy czwartek w szczecińskiej Willi Lentza odbędzie się niecodziennie i poruszające przedstawienie. W Sztuce “Chomik i Anioł”, będącej monodramem, zagra 13-letnia Viktoria Zmysłowa z grupy artystycznej ARFIK.

Zjęcie z przedstawienia / Fot. Materiał promocyjnySztuka “Chomik i Anioł” nie będzie typowym spektaklem ku pokrzepieniu serc. Zostanie
w nim przedstawiona historia młodej 13-letniej dziewczyny, której życie staje się
coraz bardziej nieznośne za sprawą działań najbliższych jej dorosłych.

Historia przedstawiona w sztuce, staje się niestety udziałem coraz liczniejszej grupy polskich dzieci. Jest to obraz podejmowanej, pomimo wszystko, próby walki o zachowanie godności i pogody ducha. I to na a tyle, na ile da radę dziewczyna, której problem wykracza poza zwykłe i zarazem banalne kłopoty nastolatek, jak brak nowej komórki czy jedynka z polskiego.

Organizatorzy sztuki “Chomik i Anioł” zapraszają tych wszystkich, którzy mają na co dzień kontakt z dziećmi, jak i innych - wrażliwych na los dzieci. Przedstawienie jest przeznaczone dla widzów od 12 roku życia. W rolę reżysera, autorka scenariusza i tekstów piosenek wcieliła się Barbara Stenka - znana szczecińska poetka i pisarka. Z kolei za oprawę muzyczną “Chomika i Anioła” odpowiada Ryszard Leoszewski - twórca legendarnego zespołu poezji śpiewanej - Sklepu z Ptasimi Piórami. Przedstawienie rozpoczyna się o 18, bilety za kosztują 8 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.