Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15533 miejsce

Chora na mukowiscydozę, Eva Markvoort nie żyje (Film z pożegnania z rodziną)

Umierała na oczach całego świata. I przegrała z czasem. Eva Markvoot zmarła w sobotę. - Nasza piękna dziewczynka zmarła dziś rano o 9:30. Odpoczywa w spokoju... - to ostatni wpis, jaki można przeczytać na jej blogu 65redroses.livejournal.com.

 / Fot. Fot. screen/65redroses.livejournal.comOstatnie tygodnie ludzie z całego świata spędzali na jej blogu. Obserwowali walkę, niespełna 26-letniej dziewczyny, która nie doczekała nowych płuc. Walkę, ale też sposób bycia i życia pełny optymizmu, uśmiechu ze świadomością, że czasu jest mało, że trzeba się spieszyć. Eva poruszyła najtwardsze serca. Toczyła trudną walkę ze śmiertelną chorobą, jaką jest mukowiscydoza.

Eva Markvoot zmarła w sobotę. - Nasza piękna dziewczynka zmarła dziś rano o 9:30. Odpoczywa w spokoju... - to ostatni wpis, jaki można przeczytać na jej blogu 65redroses.livejournal.com.


Pożegnanie Evy Markwoort z rodziną
''Jak na antenie TVN24 powiedział prof. Wojciech Cichy z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Eva dała przykład wszystkim chorym, jak godnie przejść przez życie z mukiwiscydozą. - Ona zmotywowała wielu dorosłych ludzi na świecie, w tym także naszych dorosłych pacjentów w kraju - przyznał lekarz.'' - czytamy na portalu tvn24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.