Facebook Google+ Twitter

Chory psychicznie wykorzystany w internecie...

Grupa młodych mieszkańców Bochni nakręciła amatorski film z udziałem chorego psychicznie człowieka i umieściła go w serwisie "YouTube". Autorzy szydzili z ułomnego człowieka. Film został usunięty, gdy zainteresowała się nim policja.

Nadkomisarz Robert Dudek z policji w Bochni (między Krakowem i Tarnowem) poinformował, że policja będzie prowadzić dochodzenie w bulwersującej mieszkańców tego miasta sprawie umieszczenia w YouTube filmu pokazującego chorego psychicznie człowieka.

Sprawę nagłośnił właściciel jednego z lokalnych portali internetowych, który zainteresował nią miejscową policję oraz prokuraturę. Grupa młodych mieszkańców Bochni zrealizowała amatorski film z udziałem ułomnego mężczyzny. Został on namówiony przez tych amatorów "filmowców" do wystąpienia przed kamerą. Opowiadał o intymnych sprawach ze swojego życia. Realizatorzy filmu szydzili z chorego psychicznie człowieka.

Spora grupa ludzi obejrzała już ten film. Dopiero przedwczoraj wieczorem administratorzy serwisu YouTube zdecydowali się usunąć ten film. Teraz "filmowcami" zajmie się prokurator bocheński.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I bardzo dobrze! Takie zachowania trzeba tępić w zarodku. Może wydawało im się to śmieszne - teraz nie będzie im do śmiechu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.