Facebook Google+ Twitter

Chorzów. Wkrótce IV Forum Gospodarcze InvestExpo 2012

Współautorzy: Barbara Podgórska

Od 20 do 21 marca 2012 roku, w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się czwarta edycja spotkania biznesowego małych i średnich przedsiębiorstw pn. „InvestExpo. Wiedza, biznes, finanse”.

 / Fot. INES KATOWICEDoroczna impreza cieszy się coraz większą popularnością zarówno w regionie jak i kraju, stając się śląskim centrum biznesu. Organizatorem jest Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Katowicach. Każda kolejna edycja gromadzi doświadczonych ekspertów gwarantując wysoki poziom merytoryczny wydarzenia.

- Spotkanie ma charakter zarówno wystąpień jak i paneli dyskusyjnych oraz rozmów kuluarowych, dzięki czemu uczestnicy mają szansę uzyskać kluczowe informacje oraz wskazówki, niezbędne w prowadzonej działalności gospodarczej – twierdzi Agnieszka Kotela, ekspert ds. Public Relations w instytucie. - Forum jest także doskonałą płaszczyzną wymiany poglądów i doświadczeń w obszarze finansów i inwestycji oraz współpracy sektora nauki i biznesu, dlatego wśród uczestników nie zabraknie inwestorów, władz samorządowych czy przedstawicieli środowisk naukowych i akademickich.

 / Fot. INES KATOWICETematami wiodącymi będą w tym roku: Innowacyjna technologia w działalności MŚP – współpraca sektora nauki i biznesu, możliwości inwestowania na Śląsku, praktyczny wymiar społecznej odpowiedzialności w prowadzonej działalności gospodarczej czy marketing i PR w biznesie.

W trakcie forum odbędzie się także konferencja naukowo-informacyjna Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja (PSAB-I) pn. „Anielskie Inwestycje wsparciem dla MSP”. Ważnym elementem spotkania będzie również panel dotyczący roli kobiet w innowacyjnej gospodarce oraz
przedsiębiorczości kobiet na Górnym Śląsku, wzbogacony o wyjątkowe atrakcje.

Program Forum.

Więcej informacji: www.investexpo.pl

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Do zobaczenia na Invest Expo Chorzów. Hotele strasznie drogie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, coś podobnego odbywa się w Toruniu, goście przyjeżdżają z całej Polski jak i zagranicy.

Kilka tekstów: link
link
link
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co z resztą regionów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.