Facebook Google+ Twitter

Choze - nowy ciekawy raper z USA

Jeżeli potrzebujecie czegoś świeżego na swój muzyczny ząb, to sięgnijcie po tego chłopaka i jego dźwięki...

Choze, fot. Archiwum artysty / Fot. ChozeJeśli jeszcze nie znacie tego artysty, to czas najwyższy się nim zainteresować, bo naprawdę warto. I w tym wypadku "naprawdę warto" to nie jest li tylko nic nie mówiący slogan. Piosenki Choze'a są świeże i tchną pozytywną energią. Mógłbym je porównać do kawałków Eminema czy B.o.B. Podobna rapowa wrażliwość i podobny przekaz. Ale prostota to jest klucz do jego nagrań - niesamowicie szczera to muzyka, która wychodzi spod jego palców, a raczej wersów.

Oczywiście raper jest jeszcze młody i dopiero stawia pierwszej kroki na arenie muzycznej, ale już teraz można znaleźć w jego muzyce coś, co wyróżnia go od innych młodych artystów. Może to jest naturalność, która bije od Choze'a, a może po prostu miłość do tego co się robi - w tym przypadku do rapu. Kawałki takie jak "Heart Attack" czy "Bad Boy" to niezłe rapowe produkcje, bardzo świeże i dające kopa adrenaliny.

Choze / Fot. ChozeJeżeli potrzebujecie czegoś świeżego na swój muzyczny ząb, to sięgnijcie po tego chłopaka i jego dźwięki. No a jeśli wolicie słuchać dalej tych samych utworów tych samych artystów, no to Wasza sprawa, a może nawet i strata.

Więcej o Choze znajdziesz na jego Facebooku www.facebook.com/chozemusic gdzie serdecznie zapraszam wszystkich fanów rapu, hip-hopu i nie tylko, bo ten artysta burzy granice między stylami, robiąc dobrą muzę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.