Facebook Google+ Twitter

Chris Botti zagra pięć koncertów w Polsce. Wystąpi w Gdyni, Wrocławiu, Zabrzu, Warszawie i Poznaniu

Amerykański trębacz jazzowy, Chris Botti wystąpi na przełomie września i października w pięciu polskich miastach. Muzyk zaprezentuje między innymi materiał z ostatniej płyty pt. "Impressions".

 / Fot. By bentonjazz (7218-HiRes-Botti@Ts06  Uploaded by Austin512) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsChris Botti rozpocznie trasę po Polsce 30 września. Wystąpi wówczas w Gdyni. 2 października Amerykanin zagrał w Hali Orbita we Wrocławiu, 3 października w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, 4 października na warszawskim Torwarze i 5 października w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety na koncerty będzie można nabyć m.in. na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Chris Botti urodził się w 1962 r. w Corvallis w stanie Oregon. Pierwszą płytę "First Wish" nagrał w 1995 r. W 2013 r. otrzymał nagrodę Grammy w kategorii najlepszy popowy album instrumentalny za płytę "Impressions", która ukazała się w 2012 r.

Muzyk nie po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Odwiedził nasz kraj między innymi w 2005, 2006, 2008 i 2009 r. W 2013 r. wystąpił w Gdyni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.