Facebook Google+ Twitter

Chris Cornell porwał szczecińską publiczność

Pierwsza edycja Szczecin Rock Festival dobiegła końca. Jeszcze wczoraj gwiazdy porywały publiczność, dziś technicy rozbierają stojącą na płycie stadionu szczecińskiej Pogoni scenę. Nadszedł więc czas na pierwsze podsumowanie.

 / Fot. logo Szczecin Rock FestivalCzwartek był drugim i ostatnim dniem Szczecin Rock Festval. Pierwszą gwiazdą na scenie była legenda polskiego reggae - Izrael, po którym wystąpił zespół Tomka Lipińskiego - Lipali. Oba zespoły rozgrzały publiczność przed kolejnymi artystami, którzy pojawili się na scenie, czyli grupą Myslovitz. Popularny zespół ze Śląska przyzwyczaił już swoich fanów do koncertów na wysokim poziomie, tym razem nie mogło być inaczej. Przed gwiazdą wieczoru, Chrisem Cornellem, na stadionie przy ul. Twardowskiego pojawiła się jeszcze walijska grupa Manic Street Preachers. Była to ich druga wizyta w Polsce, a dzięki gorącemu przyjęciu przez publiczność być może nie ostatnia.

Chris Cornell. / Fot. Paweł MajchrzakJednak tego dnia wszyscy czekali na gwiazdę wieczoru, Chrisa Cornella. Podobnie jak w środę, tak również w czwartek wieczorny koncert gwarantował rocka na najwyższym poziomie. Cornell zaprezentował przeboje ze wszystkich etapów swojej kariery. Były wokalista Soundgarden i Audioslave porwał publiczność, a światowy hit "Black Whole Sun" razem z Cornellem odśpiewał kilkutysięczny tłum. Wokalista zachwycony przyjęciem (to jego pierwsza wizyta w Polsce) wpadł w tłum, który nie chciał go wypuścić.
- To był zdecydowanie najlepszy koncert! - powiedziała Ewa ze Szczecina. Jej opinię podzielało wielu zgromadzonych na stadionie szczecińskiej Pogoni. Szczecin Rock Festival 2009 zakończył się ok. północy.

Chris Cornell na Szczecin Rock Festival

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.