Facebook Google+ Twitter

Chris Martin: Wygraliśmy na Brit Awards, bo nie mieliśmy konkurencji

Wygląda na to, że Chris Martin z Coldplay wybrał drogę Liama Gallghera, błazna, który poprzez swoje skandaliczne i głupie wypowiedzi próbuje ukryć swoje ostatnie niepowodzenia.

"Zdobyliśmy statuetkę Brit Awards w kategorii najlepszy zespół ponieważ, nie było innego wyboru" - powiedział lider zespołu Coldplay. Martin musi mieć wysokie mniemanie o sobie, skoro takie grupy jak Kasabian czy Arctic Monkeys. Ci pierwsi nagrali prawdopodobnie najlepszy album rockowy 2011 roku. Ostatnie wydawnictwo Coldplay nie ma prawa nawet równać się z "Velociraptor".

Ci drudzy świetnie brzmią na żywo, każdy kto był na ich koncercie, dobrze o tym wie. W zeszłym roku Arctic Monkeys zdetronizowali Muse w kategorii najlepszy zespół na żywo w nagrodach przyznawanych przez NME.

Alex Turner chyba czuł pismo nosem, mówiąc , że nie chce aby jego zespół był jak Coldplay. A niedawno muzycy The Black Keys stwierdzili, że nie może nic gorszego przytrafić się zespołowi niż uznanie ją za najlepszą grupę świata. Mieli rację!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.