Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8503 miejsce

Christina Aguilera w rytmie disco. Utwór "Telepathy" promuje nadchodzącą płytę wokalistki (wideo)

Niedawno w sieci zadebiutował utwór "Telepathy", promujący serial "The Get Down" na kanale Netflix. Fani Christiny Aguilery szybko pokochali nową piosenkę. Wytwórnia postanowiła wydać ją jako nowy singiel promujący płytę.

 / Fot. By Michael - moesi from Flickr. (Christina Aguilera Back Basic Tour) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsW ostatnim czasie, mogliśmy usłyszeć o artystce głównie w kontekście jej udziału w amerykańskiej edycji programu "The Voice". Jakiś czas temu w mediach mówiło się również trochę na temat jej nowej piosenki dedykowanej ofiarom tragedii w Orlando. Niestety utwór nie zyskał większego rozgłosu.

Nieoczekiwanie Christina Aguilera pojawiła się na ścieżce promującej najdroższy serial w historii platformy Netflix. Mowa o "The Get Down", który opowiada o grupie afroamerykańskich nastolatków, którzy w połowie lat siedemdziesiątych przyczyniają się do popularyzacji hip-hopu oraz disco w nowojorskiej dzielnicy Bronx.

Utwór "Telepathy" mimo braku promocji, notowany był na listach przebojów w czterech krajach. Sukces utworu najwyraźniej skłonił wytwórnię wokalistki do wydania go w formie singla promującego nową płytę. Data jej premiery nie jest jeszcze znana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.