Facebook Google+ Twitter

Christine Kelly, czyli ślicznotka w bikini uratuje Sarko

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-03-26 08:32

Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy prezydenta Republiki Francuskiej są zgodni co do jednego: Nicolas Sarkozy nie tylko w życiu prywatnym lubi otaczać się pięknymi kobietami. W najbliższych dniach do jego gabinetu dołączy niezwykle urodziwa prezenterka telewizyjna Christine Kelly.

39-letnia reporterka stacji LCI zostanie ministrem ds. terytoriów zamorskich. Dziennikarka dobrze rozumie 39-letnia gwiazda telewizji to tajna broń Sarkozy'ego / Fot. Zdjęcie pochodzi z polskatimes.plproblemy mieszkańców tych rejonów, ponieważ sama urodziła się na karaibskiej wyspie Gwadelupie, departamencie zamorskim Francji. Jako minister będzie zajmowała się problemami na Polinezji Francuskiej, Martynice, Gujanie Francuskiej i na Reunionie. Sarkozy powierzył Kelly niełatwe zadanie, gdyż obecny kryzys finansowy pogłębił ubóstwo i spowodował rozruchy społeczne ludności na tych terytoriach.

Kelly nadano przydomek "Ślicznotka w bikini", ponieważ lubi się publicznie pokazywać w kostiumach kąpielowych. - Jednak prezydent Sarkozy jest pod jej wrażeniem nie tylko z powodu uroku osobistego, ale także ze względu na jej świetną orientację we współczesnym świecie - tłumaczy deputowany z Unii na rzecz Ruchu Ludowego, macierzystej partii Nicolasa Sarkozy'ego. Kelly interesuje się sportem i polityką. Ostatnio napisała dwie biografie: premiera Francji Francois Fillona i francuskiego zawodnika brytyjskiego Arsenalu Williama Gallasa.

Ze względu na częste i odważne występy w telewizji Christine ma wierne grono fanów, dlatego Sarkozy liczy, że gwiazda ekranu podniesie notowania jego rządu. W najnowszych sondażach aż 60 proc. Francuzów jest niezadowolonych z polityki prezydenta, szczególnie po powrocie Francji do struktur NATO.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.