Facebook Google+ Twitter

Chromeo i Simian Mobile Disco pośród nowych gwiazd Open'era

Ogłoszeni dzisiaj artyści na gdyński festiwal Open'er obiecują zastrzyk pozytywnej energii.

 / Fot. chromeo okładka płytyChromeo to kanadyjski zespół specjalizujący się w bardzo charakterystycznych brzmieniach, pośród mocno rozbudowanej sceny elektronicznej. Organiczne, by nie powiedzieć śmiesznie proste bity, tworzą struktury przy których przysłowiowa noga chodzi sama. Mają na swoim koncie trzy albumy - w tym hit "She's in Control", ale jeszcze nigdy nie grali w Polsce. Zobaczymy ich na przełomie czerwca i lipca w Gdyni.

These New Puritans zaszczycili nas swoją anemiczną obecnością dwa lata temu na Off Festivalu. Wciąż nagrywają płyty i wydają całkiem interesujące teledyski, poza tym schlebiają alternatywnym gustom i to z imponującym komercyjnym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zostali ponownie zaproszeni i wystąpią dla jeszcze większej publiczności.

Poza tym Simian Mobile Disco - zespół, który mógł niektórym umknąć na ubiegłorocznym Audioriver, z potężnym ładunkiem energetycznym i rozstrzałem emocji i nastrojów. Zaczęli z impetem od "Attack Decay Sustain Release", który to album wydany został w podobnym czasie co ich powszechnie znana kolaboracja z Justice "We Are Your Friends". W ich przypadku siła tkwi w pomysłach i prostocie i to jest dobra zapowiedź na wieczorne harce.


Do zestawu dołożono jeszcze kobiecy dodatek w postaci młodej brytyjskiej piosenkarki Kate Nash.

Dziesiąta edycja Open'er Festival zacznie się już 30 czerwca i potrwa do 4 lipca.

Ceny biletów, szczegóły dotyczące noclegów i inne niezbędne informacje znajdziecie na stronie Openera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.