Facebook Google+ Twitter

Chrzanów. Pożar poddasza

Dyżurny operacyjny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przyjął 2 marca o godz. 9:56 zgłoszenie o pożarze poddasza domu jednorodzinnego przy ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie.

Początek akcji / Fot. Wojciech RapkaDo akcji natychmiast udały się trzy zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej. Na miejscu okazało się, że poddasze jest silnie zadymione i panuje tam wysoka temperatura. Ratownicy odłączyli zasilanie gazowe i energetyczne do budynku oraz ewakuowali przebywającą tam kobietę, której udzielili wykwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali przybyłemu na miejsce pogotowiu ratunkowemu.

Lokalizacja pożaru na podaszu / Fot. Wojciech Rapka- Strażacy zlokalizowali pożar w obrębie jednego z pomieszczeń na poddaszu. Dzięki ich szybkiej interwencji udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia na dach i pozostałe pomieszczenia budynku. Straty oszacowano wstępnie na około 15 tys. zł. W działaniach, które trwały ponad trzy godziny brały udział cztery zastępy PSP - 14 ratowników, a także służby wspomagające - relacjonuje rzecznik PSP Chrzanów kpt. Wojciech Rapka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.