Facebook Google+ Twitter

Chuck Norris, człowiek, który odebrał swój własny poród, kończy dziś 71 lat

Chuck Norris naprawdę nazywa się Carlos Ray Norris i urodził się w 1940 roku w Oklahomie. Pseudonim zawdzięcza karierze w Siłach Powietrznych i misji w Korei Południowej.

Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1969 roku. Największą popularność przyniósł mu znany serial "Strażnik Teksasu". Aktor ma również na swoim koncie parę książek.

Dowcipy o Norrisie krążą po całym świecie i rozśmieszają również samego Chucka.

W dniu swoich urodzin aktor na pewno nie umrze na zawał serca, jak zapewnia jeden z internautów: "Serce Chucka Norrisa nie jest tak głupie, by atakować Chucka Norrisa". Tylko on potrafi też nacisnąć Ctrl+Alt+Delete jednym palcem i zgrać cały internet na dyskietkę."

Można dziś żartować, opowiadać dowcipy i przesyłać je dalej. Urodziny nie mają znaczenia dla aktora. Czas dla niego nie istnieje. Jak pisze jeden z internautów: "Chuck Norris nie nosi zegarka. To on decyduje, która jest godzina".

Ciekawostką jest to, że gwiazdor słynnego "półobrotu", jaki widzieliśmy w kultowym filmie "Strażnik Teksasu", "nie korzysta z dublerów, tylko w scenach płaczu". To właśnie Chuck Norris nauczył prąd kopać" - czytamy kolejny dowcip. "Tylko Norris potrafi zaparzyć herbatę zimną wodą".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jakub S.
  • Jakub S.
  • 18.03.2011 18:42

Chuck Norris był jednym z kamikadze. 12 razy...

i tylko tyle moge dodac:P... na luzie:p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro-" Chuck Norris kiedyś przypadkiem posłyszał, że nie można przekroczyć prędkości światła bo coś dziwnego dzieje się z czasem. Postanowił sam sprawdzić jak to naprawdę jest. Od tamtej pory niektórzy historycy twierdzą, że ojcem Chucka Norrisa jest Chuck Norris"...Co tam tytuł- Sam Chuck, jest tytułem;-)

Stefanie? Wow, to też Chuck:-) Czytałam dziś jeszcze jeden żart:-)
" Ktoś kiedyś pozwał Chucka Norrisa do sądu. Chuck pomyślał, że może być zabawnie i poszedł. Nie mylił się. Najbardziej podobał mu się moment, w którym sędzia przyznał się do winy." :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Budynek
  • Stefan Budynek
  • 10.03.2011 18:41

Przepraszam bardzo co to znaczy Wow.! ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow.! świetny tytuł. !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.