Facebook Google+ Twitter

Chuck Norris obchodzi 70. urodziny

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-10 08:13

Amerykański aktor i mistrz karate Chuck Norris obchodzi 70. urodziny. Jeżeli ktoś nie pamięta kim jest Norris, to przypominamy - to ten człowiek, który potrafi zatrzasnąć drzwi obrotowe i który policzył do nieskończoności. Dwukrotnie.

Chuck Norris urodził się w robotniczej rodzinie w Oklahomie. Po szkole
wstąpił do amerykańskich sił powietrznych. Służył w Korei, gdzie poznał karate. Po powrocie do USA stoczył wiele pojedynków i założył własną szkołę walki
Chun Kuk Do. Zagrał też w wielu filmach
fabularnych. Sławę przyniosła mu rola w "Drodze Smoka", gdzie wystąpił z Brucem Lee.

Norris jest zagorzałym chrześcijaninem. Należy do kościoła baptystycznego i ma konserwatywne poglądy. W ostatnich prawyborach Partii Republikańskiej poparł byłego pastora Mike'a Huckabee'ego. Wizerunek twardego faceta sprawił, że w 2005 roku w internecie pojawił się fenomen pod nazwą "Fakty o Chucku Norrisie", w których opisano jego nadzwyczajne cechy. Dzięki temu świat dowiedział się, że Chuck Norris był na Marsie i dlatego nie ma tam śladów życia. Twórcy faktów ujawnili też, że łzy Chucka Norrisa leczą wiele chorób, nawet raka. Problem w tym, że Chuck Norris nigdy nie płacze. Wiadomo też, że obchodzący 70. urodziny Chuck Norris nie umrze na atak serca. Jego serce nie jest bowiem tak głupie by atakować Chucka Norrisa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.