Facebook Google+ Twitter

Chuck Norris odwiedził Polskę!

W naszym kraju pojawił się jeden z najlepszych aktorów kina akcji. To pierwsza wizyta Chucka Norris w Polsce. Dodajmy, że jego przybycie było niezapowiedziane.

Chuck Norris / Fot. Domena publicznaChuck Norris, siedmiokrotny mistrz świata w karate, odtwórca takich postaci filmowych, jak "Strażnik Teksasu", "Mściciel z Honkongu", czy kultowy "Samotny wilk McQuade", pojawił się w naszym kraju.

Amerykański aktor przyleciał do Polski razem ze swoją żoną Geną. Ma promować w reklamie jeden z polskich banków. Chuck Norris w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że w Polsce jest po raz pierwszy, ale bardzo długo czekał na przyjazd do naszego kraju. Cieszy się, że wreszcie mógł nas odwiedzić, gdyż ze wszystkich krajów europejskich, najwięcej listów otrzymuje właśnie z Polski - czytamy w serwisiedziennik.pl

Aktor w ostatnich czasach, zdobył sobie ogromną popularność dzięki opowiadanych o nim na całym świecie, dowcipach. Chuch Norris do żartów podchodzi z ogromnym poczuciem humoru.

Na antenie TVP pytany o krążące o nim dowcipy, powiedział, że nawet jego dziesięcioletnie bliźniaki opowiadają o nim anegdoty w trakcie śniadania. Pytany jakie to anegdoty, przytoczył jedną z nich: Chuck Norris połyka naboje do pistoletu. Uważaj jak mu się będzie odbijać!

Jak się okazuje, żarty o Chucku Norrisie nie bawią tylko nas. Aktor przyznał, że bardzo lubi żarty o sobie samym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Anonim ...
  • Anonim ...
  • 26.01.2012 18:48

kicia to , że ci się nie podoba Chuck Norris nie znaczy, że masz go wyzywać.Ja go osobiście podziwiam, sam bym chciał być taki jak on.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że autor tak mało napisał o Norrisie jako człowieku dającym z siebie tak wiele dla choćby dzieci, jego działalności charytatywnej czy wreszcie przesłaniu jego serialu Strażnik Texasu. Szkoda bo patrzą na niego nieszczęśnicy jak''kicia'' przez pryzmat dowcipów o nim. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
kicia
  • kicia
  • 20.01.2012 14:51

Chuck Norris jest dowodem na to, że człowiek pochodzi od małpy, a dowcipy o nim są równie beznadziejne, jak on sam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.