Facebook Google+ Twitter

Chyba coś przegapiłyśmy. Feminizm - wróg numer "1" dla Korwin-Mikkego i innych

Chyba przegapiłyśmy coś ważnego, za to skwapliwie skorzystali z NLP inne, inni i próbują wszystkim obrzydzić kobiety i feminizm. Nowe polskie przekleństwo to „Ty feministko!”, stosowane na równi z „pedałem”, „komunistą”, „żydem” itp.

Ten tekst został napisany jakiś czas temu i jest wyrazem mojej niezgody na to co dzieje się wśród nas, bo naprawdę nie wiadomo po co tak się dzieje…

Co oznacza skrót NLP pewnie większość wie, dla przypomnienia z definicji Wikipedii to: Programowanie neurolingwistyczne (NLP) – luźny zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Twórcy NLP – John Grinder i Richard Bandler (wczesne lata siedemdziesiąte XX w.). Dalej definicja m.in. mówi, że: Sprawą dyskusyjną pozostaje czy NLP to paranauka czy pseudonauka.

Pseudo- czy paranauka NLP jest znane i powszechnie stosowane, dlaczego więc feminizm nie skorzystał prawie nic ze zdobyczy NLP. Chyba przegapiłyśmy coś ważnego, za to skwapliwie skorzystali z NLP inne, inni i próbują wszystkim obrzydzić kobiety i feminizm. Nowe polskie przekleństwo to „Ty feministko!”. Stosowane na równi z „pedałem”, „komunistą”, „żydem” itp. „Feministka” pojawia się zawsze wtedy, kiedy trzeba kogoś obrazić, „zeswatać” z tzw. lewicowymi poglądami, obwinić o działania przeciwko tradycji, religii, rodzinie i tzw. dobru Polski.

Nie są feministkami, ale krzyczą


Kim są ci inni? To dość oczywiste, są mniejszością, ale są wszędzie i potrafią mocno krzyczeć. Na przykład media to świetne miejsce, można zakrzyczeć każde mądre, czy inne zdania. Kobiety, te znane i te mniej znane, które akurat w taki sposób postanowiły stać się celebrytkami, brylują w mediach dzieląc się swoimi błyskotliwymi myślami na temat feminizmu, o którym NIC nie wiedzą. Podkreślają gdzie tylko mogą, że nie są feministkami, choć ze zdobyczy feminizmu czerpią pełnymi garściami – choćby to, że mogą krzyczeć.

Skoro tak mówią, piszą to jednak znaczy, że NIE CHCĄ MIEĆ PRAWA do normalności, czyli do równoprawnego traktowania w pracy, w domach, na uczelniach, w szkołach, nie chcą dysponować swoimi pieniędzmi, majątkiem (np. kontem w banku), wolnym czasem. To także znaczy, że godzą się na przemoc domową, przemoc w pracy, bo to przecież postawa feministek burzy porządek ustanowiony od prawieków przez mężczyzn. Dlatego też akceptują seksistowskie zachowania mężczyzn, lubią być paskudnie wykorzystywane w reklamach, godzą się być poniżane, gwałcone, bite, uwielbiają być obiektem durnych żartów itd. itd. Czy naprawdę o to chodzi tym przeciwniczkom i przeciwnikom feminizmu?!

Jak jest - każdy wie, nie każdy widzi


A jakimi ludźmi są, zdaniem tych pań i panów, feministki? Otóż te kobiety są strasznym zagrożeniem dla tradycyjnych, polskich wartości. Uważają, że one nie chcą mieć rodziny, dzieci, za to chcą, aby w Polsce była dozwolona aborcja, chcą legalizacji związków partnerskich, chcą być pełnoprawnymi partnerkami w życiu prywatnym i zawodowym, politycznym i społecznym, dają sobie prawo dysponowania swoim czasem, ciałem – swoim życiem nie pytając o zdanie ojców, mężów czy innych samozwańczych „szefów”. No i poza tym – to bardzo ważne! – nie golą nóg, są zaniedbane, brzydkie, otyłe, bez gustu i do tego głupie. Taki obraz feministek widzą ci „lepsi” czyli kobiety nie-feministki i wielu mężczyzn, którzy po prostu boją się każdej zmiany, a zwłaszcza tej, która zabiera im jakąkolwiek władzę.
No tak wszystkiemu winne… feministki. Bezrobocie, drogie kredyty, brak miejsca w przedszkolu, śmieciowe umowy, mąż bije, pije wódę – winne feministki! Tak to wygląda w ich NLP, a potrafią znakomicie wykorzystać ten sposób marketingowego działania.

Czas na nasze NLP


Dziewczyny czas na nasze NLP – czyli programowanie neurolingwistyczne – znakomita, ale nie nachalna, reklama naszych poglądów, postaw, wpływanie na tych, którzy uważają, że nie są feministkami, ani feministami. Oni po prostu jeszcze nie wiedzą, że są po stronie feminizmu – trzeba to pokazać, opowiedzieć i zapewnić, że to dobra i właściwa droga od ponad 200 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.