Facebook Google+ Twitter

Chyba wiem, jak poradzić sobie z problemem bezrobocia

W sukurs minister Kalacie, która przyczyniła się do pobudzenia rynku pracy wśród wizażystów, przyszedł Dziennik:

Sparaliżowany mężczyzna, który niedawno apelował do sądu o zgodę na swoją śmierć, dziś mówi, że już niedługo będzie gotowy, aby na siebie zarabiać - pisze "Dziennik".
(...)
"Dziennik" postanowił pomóc Świtajowi w znalezieniu pracy. Gazeta zaapelowała do przedsiębiorców o oferty zatrudnienia dla niego. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Szybko udało się znaleźć konkretną propozycję. Mógłby pracować w domu i wykorzystywać swoją pasję - surfowanie po sieci - a dzięki temu zarabiać. Taką możliwość oferuje mu Telefoniczna Agencja Informacyjna. - Może zajmować się analizowaniem treści stron internetowych. Niech przyśle swoje CV - zachęca Anna Brzosko z TAI. Janusz Świtaj nie kryje radości, liczy, że od czerwca będzie gotowy do pracy.

Nasuwają się pewne refleksje... Lecz chyba oszczędzę ich światu, bo bez mojego zgorzknienia jest on przesycony goryczą. Nie mniej ciągle dręczy mnie pewna myśl - o co tu, u licha, chodzi?

Bo to, że żyjemy w kraju w jakim żyjemy, to jest przykre i obawiam się, że nieuleczalne. Jednak czy jest aż tak źle, żeby zamiast CV pisać petycję o legalizację eutanazji?

Coś się komuś chyba pomyliło...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.