Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18772 miejsce

Chylińska ma dość macierzyństwa

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-07-11 10:45

Agnieszka zaraz po urodzeniu Rysia kipiała ze szczęścia, powtarzała że o niczym bardziej nie marzyła niż o zostaniu matką. Poród nazwała hardkorowym przeżyciem. Teraz mówi – macierzyństwo to ściema!

O tym czym on naprawdę był artrystka pisze w felietonie w jednym z popularnych miesięczników. „Dlaczego nikt mi nie powiedział o tym, że poród będzie potwornym cierpieniem”. Dalej ex-wokalistka O.N.A. stwierdza: „Macierzyństwo to ściema! Poradniki, gazetki, reklamay, pieluch nawet: wszyscy kłamią. To pułapka, w którą dałam się złapać”. Autorka pisze, że uległa propagandzie, bo skusiła się „becikowym” i teraz ma za swoje. Agnieszka skarży się, że ma zmasakrowane piersi, że Rysiu cały czas „drze gębę”, a ona nie ma czasu na to, żeby cokolwiek zjeść. Chylińska zawsze była skandalistką. Urodzenie dziecka nie zmieniło jej ani trochę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Czytam felietony Chylińskiej w "Machinie" bo tam się ukazują i muszę powiedzieć, że często doświadczenia wokalistki doprowadzają mnie do śmiechu. Wyżej wymieniony materiał nie oddał zupełnie klimatu tego co chciała powiedziec Aga...

Komentarz został ukrytyrozwiń
doo
  • doo
  • 26.07.2006 22:39

Ło tam, ale się pasjonujecie, napisała inaczej o tym wszystkim, o czym myśli kobieta zaraz po porodzie. Napisała prawdę, tylko trochę innym językiem, a wszyscy już zrobili z tego skandal na miarę światową.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia
  • Kasia
  • 14.07.2006 23:15

cóż ciężko skomentowac te kilka słów bo to dość swobodny przedruk jednak .. to fakt w Polsce brzmi propaganda doskonałego bezproblemowego macierzyństwa i nikt nie mówi cieniach tylko o blaskach pod postacią uśmiechniętego bobaska, widocznie Chylińska ma dośc macieżyństwa bo nie ma odpowiedniego wsparcia partnera i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm. Albo ktoś robi sobie jaja, albo ktoś jest mało inteligentny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.