Facebook Google+ Twitter

Ci co w filmach i na scenie grają oraz o kondycję dbają...

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-07-02 09:11

Aktorzy i prezenterzy spędzają dużo czasu na planach filmowych czy studiach telewizyjnych. A to czasem spory wysiłek i stres. Jak dbają o kondycję fizyczną i psychiczną?

Aktorzy i prezenterzy spędzają mnóstwo czasu na planach filmowych czy studiach telewizyjnych. Biorą również udział we wszelkiego rodzaju imprezach rozrywkowych i charytatywnych. Daje to gwiazdom wiele satysfakcji, ale kosztuje również wiele wysiłku i stresu. Zapytaliśmy kilka znanych i lubianych osób w jaki sposób dbają o kondycję fizyczną i psychiczną?
Fot. MWMedia
Kinga Głogowska: Jeżdżę na rowerze, czasami biegam. Jednak najbardziej przy wyrabianiu kondycji pomaga mi remont domu. Psychicznie mogę liczyć zawsze na wsparcie mojego towarzysza życia- męża, który też jest aktorem i pewnie dlatego łatwiej mu mnie zrozumieć.


Fot. MWMediaMałgorzata Wyszyńska:
Dbam przede wszystkim o kondycję fizyczną. Bo jeżeli dobrze się czuję fizycznie, to psychicznie od razu też. Dużo jeżdżę na rolkach i na nartach zimą.
Cezary Pazura:
Korzystam regularnie z siłowni i żona mnie bardzo często wyciąga na jogę. Polecam zresztą wszystkim. Joga zrobiła się bardzo modna, ale chyba nie bez powodu, bo to jest bardzo zdrowy sport.Michał Lesień:
Dbam jak każdy człowiek, tylko z niewielkim skutkiem. Mam 32 lata, po przekroczeniu 30-tki, odczułem pierwsze oznaki starzenia się, a oprócz tego rzuciłem palenie i w ciągu dwóch tygodni przytyłem 10 kilogramów! Od ponad roku próbuję to wszystko zrzucić [śmiech]. Lubię się dużo ruszać. Dwa razy w tygodniu gram z kolegami na hali w piłkę nożną, w kosza, biegam, chodzę na siłownię. Właściwie nic specjalnego, ale cały czas staram się być w ruchu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.