Facebook Google+ Twitter

Cia-Cho i Cesarzowa Wróżka w Teatrze Chłodnica

Teatr Chłodnica w wykonaniu aktorów Teatru Montownia przedstawia rozrywkę pt. "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać" w korytarzu teatru Marii Seweryn Och-Teatr. Wstęp tylko dla dorosłych!

Aktorzy / Fot. Teatr ChłodnicaRafał Rutkowski, Marcin Perchuć, Adam Krawczuk i Maciej Wierzbicki to szalony kwartet, który wyśmienicie nadaje się do kontaktu z publicznością na żywo. Obie strony: i aktorzy i widzowie świetnie się bawią, zresztą nie ma się co dziwić, kiedy poruszane są tematy, które powodują róż na policzkach!

Laoitański teatr cieni zaprasza na historię o przystojnym Cia-Cho, którego ojciec postanowił puścić w świat, aby się wzbogacił i coś osiągnął w życiu. Podczas wyprawy Cia-Cho poznaje Cesarzową Wróżkę, która chętnie spełni każde życzenie młodzieniaszka. Obdarza Cia-Cho wielkim penisem, dzięki któremu może się z nią kochać godzinami, a gdy chłopak ma dość, Cesarzowa Wróżka daje mu mnóstwo pieniędzy i dalej się kochają. Cia-Cho postanawia jednak wrócić z fortuną do swojego starego ojca, aby mu pomóc na roli, zakłada swojego dużego penisa na plecy i odchodzi z pałacu. Marzy o mądrości, na co jego była kochanka odpowiada: „głupiemu to i mądrość nie pomoże”. Od kiedy Cia-Cho wrócił do domu, ojciec ani słowem się do niego nie odezwał. Chłopak chętnie mu pomagał, orał ziemię swoim dużym penisem, a ojciec szykował się do odejścia w zaświaty. Morał tego przedstawienia jest taki: „Celebryto, głupiemu to i mądrość nie pomoże”…

Aktorzy / Fot. Teatr ChłodnicaO teatrze, o widowni, o celebrytach, a także aktorach, którzy na początku myślą, że istnieją tylko w teatrze, że filmy, seriale, telenowele i reklamy to chłam. Jednak życie weryfikuje poglądy, a głód nadaje ostrość widzenia.

Tak więc dobrzy aktorzy potrafią się wszędzie odnaleźć. Kwartet z Teatru Montownia to zdystansowani do siebie i do życia aktorzy, którzy potrafią i przedstawić teatr kukiełkowy i teatr brutalistów (Michaś Parówka – człowiek cerata w roli głównej), "Dziady" Mickiewicza w wersji rapowej, zatańczyć w takt muzyki disco-polo i zaśpiewać wszystko co potrzeba.

Aktorzy / Fot. Teatr ChłodnicaPomysł reżysera, Romana Radomskiego, na przedstawienie o teatrze był trafiony, tym bardziej, że miejsce, mała sala w Och-Teatrze, sprzyja kameralnemu odbiorowi sztuki. Kiedy jest się blisko aktora widz nie ma ochoty tak szybko wracać do domu. Po przestawieniu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać” trudno tak po prostu wrócić do codzienności, gdyby się tylko mogło, chętnie dłużej by się zostało w tym miejscu i myślało o sztuce, sącząc pyszne kawiarniane napoje…

Aktorzy / Fot. Teatr Chłodnica

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.