Facebook Google+ Twitter

Ciała 3 noworodków znalezione w zamrażarce

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-04-09 18:23

Jak informuje kontakt24.tvn.pl, we wtorek przed południem policja odnalazła trzy zamrożone ciała noworodków w zamrażarce jednego z domów w Lubawie w woj. warmińsko-mazurskiem. Rodzice mogli zamrażać dzieci nawet w ciągu 5 ostatnich lat.

 / Fot. M.Minderhoud/CC 3.0"Policjanci z Lubawy sprawdzając informację o tym, że 41-letnia Lucyna D. z Lubawy mogła urodzić i sprzedać niemowlę, znaleźli w zamrażalniku ciała trzech niemowląt - chłopców" - informuje asp. sztab. Sławomir Nojman, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Policja zatrzymała 41-letnią matkę i jej 41-letniego męża. Za zamrażanie swoich dzieci kochającym rodzicom z Lubawy grozi kara dożywotniego więzienia. Należy podkreślić, że małżeństwo z Lubawy tworzyło katolicki model rodziny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.04.2013 19:41

Episkopat katolicki nie zabiera głosu w takich przypadkach, kiedy katolicka matka morduje katolickie dziecko w katolickiej rodzinie, a jej katolicki mąż udaje że o niczym nie wiedział. Za to episkopat wydaje oświadczenia w sprawach, na których się nie zna, czyli in vitro, homoseksualizm. Nie zna, bo przecież księża seksu nie uprawiają, nieprawdaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że to patologia. Nie jest patologią pod tym względem, że to para hetero, a nie homo.
Tę wiadomość powinni poczytać wszyscy wołający wielkim głosem, ze najgorsze co grozi dzieciom to para homoseksualna, a w rodzinach hetero nic złego nie może ich spotkać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, powiedziałabym raczej: nie wydawała się patologiczna:(
Dla mnie to kompletna patologia: kobieta trzykrotnie jest w ciąży, trzykrotnie rodzi, przechowuje zwłoki w domowej zamrażarce, a mąż i dzieci (w tym dwoje dorosłych) udają, że niczego nie widzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Boski

no weź, nie prowokuj :) Z tego co wiem, to nikt nie wspominał o ich wierze, ani wyznaniu tylko, że rodzina ta nie była patologiczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.04.2013 20:41

Drodzy Państwo, dzisiaj potwierdziło się, że istotnie, kochający rodzice z Lubawy tworzyli katolicki model rodziny.

Ten sam, co rodzina Bajkowskich, której zabrano dzieci, bo były bite. Tata mówi, że "tylko klapsy". Minister Gowin tacie uwierzył, bo osobiście interweniował. No nic, ważne, że rodzina, i ważne, że katolicka. A to że "klapsy" to nic :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie mieli ślub kościelny, chodzili regularnie na msze i do spowiedzi no i nie byli parą nieformalną. Czyli "porządne heteroseksualne małżeństwo"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jezu! W jakim kraju przyszlo nam żyć...Mordercy, oszuści,złodzieje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"małżeństwo z Lubawy tworzyło katolicki model rodziny" - kto to powiedział?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.