Facebook Google+ Twitter

Ciało Gosiewskiego zostało znieważone przez rosyjskich patologów?

W trumnie Przemysława Gosiewskiego patolodzy znaleźli organy, które do niego nie należały. Jednak to nie wszystko. W ciele były brudne gumowe rękawice, wata i zwoje gazy.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiCiało Przemysława Gosiewskiego znajdowało się w worku foliowym, natomiast obok leżały wnętrzności pisze Wprost.pl. Mecenas Rafał Rogalski, będący pełnomocnikiem wdowy, Beaty Gosiewskiej był obecny przy otwarciu trumny. Powiedział on, że: "Doszło do znieważenia zwłok i uchybienia czci i godności”.

Zlecono już badania DNA wszystkich narządów Gosiewskiego, które znajdowały się razem ze zwłokami w trumnie. Badania potwierdzą, do kogo należały organy pochowane razem z posłem.

Jeden z sądowych lekarzy komentuje, że zarówno waty, jak i gazy używa się po sekcji zwłok, celem nadania ciału kształtu jak najbardziej zbliżonego do normalnego. Dodaje jednak, ze nie robi się tego na łapu capu. Dodatkowo zaszycie gumowych rękawic wskazuje na skandaliczne zachowanie Rosjan.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Taliesin
  • Taliesin
  • 26.03.2012 21:37

Brak szacunku dla zmarłych to chamstwo i moralne skarłowacenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rozettka
  • rozettka
  • 26.03.2012 11:56

Jak ruskie oddały garnitur co to Gosiewskie przywiozly to sa uczciwe ludzie. ale ten garnitur mugl pasowac tylko Gosiewskiemu i nawet ruskie nie mieli takiego bzytkiego chlopa. co tu jest kurwa prawdziwe. jak ich beda tak przenosic wykopywac i zakopywac to sie kiedys to wszystko rozpierdoli i tyle beda mialy a nam zasmrodzom do okola wszystko. gupie som te co zondzom. rozetta jankowska gospodyni domowa

Komentarz został ukrytyrozwiń
konstanty
  • konstanty
  • 26.03.2012 10:18

W stanie żywym Gosiewski stanowił 150 galarety. Przecież była to bezkształtna masa odchylająca się w przedziale trzech płaszczyzn. Jak to dupnęło, pierdolnęło w ziemię to nastąpił, zgodnie z prawami fizyki, rozbryzg ! Sądzę że co najmniej w połowie trumien były jego części w półpłynnym stanie skupienia. Największą część / prawdopodobnie obłe brzuszysko/ znaleziono w stanie najbardziej zwartym, może w gaciach. Przecież obok pana prezydenta spoczywała noga generała. Jeżeli stwierdzono że to generał, to musiała być w nogawce z lampasami. Głupotą by było określanie którego z generałów. Może inni generałowie pozbawieni byli torsów to do czego mieli dopasować ? Wpierdolili Gosiewskiemu, bo jemu to jeden ch..uj i czy ma dwie czy trzy nogi. Szkoda zatruwać atmosferę tymi bezsensownymi ekshumacjami. Widać czym się zajmuje prokuratura wojskowa oprócz strzelania sobie w łeb !

Komentarz został ukrytyrozwiń
No nie
  • No nie
  • 25.03.2012 22:05

Przecież te plotki zdementował Rogalski - mecenas ! Autorze nie drukuj tabloidów !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 25.03.2012 11:25

Na www. niezależna pl, tam wypowiada się Amerykański patolog .... bardzo ciekawy wywiad ,i nowe szokujące fakty. Gnidy z PO mają się czego bać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://pl.wikipedia.org/wiki/Identyfikacja_ofiar_katastrofy_polskiego_Tu-154_w_Smole%C5%84sku - Kalendarium identyfikacji ofiar katastrofy.

http://txt-atrium.pl/niepoprawni/61896.html- mówi Gosiewska w wywiadzie:

"Domaga się Pani przeprowadzenia ekshumacji. Nie wierzy Pani, że pochowała męża? A może chodzi o coś innego?
Wujek, który był w Moskwie na identyfikacji, jest człowiekiem bardzo skrupulatnym. Zrobił wszystko, co mógł w tej sytuacji. Było to jednak już kilka dni po katastrofie. Ciała były bardzo obrzęknięte. Rozpoznanie mojego męża nie było więc prostą czynnością.
Nie mam wątpliwości, co do identyfikacji ciała. Wujek bardzo dokładnie określił szczegóły. Dzwonił do mnie i ja także opisywałam rzeczy osobiste, które mąż miał przy sobie. Natomiast po identyfikacji rodzina odjechała. Co się dalej działo, nie wiemy.
W lipcu, po trzech miesiącach od katastrofy, bez słowa komentarza żandarmeria wojskowa oddała mi garnitur mojego męża, który rodzina zawiozła do ubrania ciała. Nie wyjaśniono, jaka była przyczyna jego zwrotu i w czym został mój mąż pochowany."

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 25.03.2012 10:48

a, czego się spodziewali, że znajdą cukierki przy takiej katastrofie?, rozrabiają na koszt podatników harcownicy z ramienia "jedynie słusznej partii".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 25.03.2012 10:25

Zbeszczeszczono zwłoki wszystkich ekshumowanych nie tylko Gosiewskiego. Kłamstwa min. Kopacz teraz mają swój wydzwiek podwójny. Kłamała w naszych mediach ale również kłamiąc wspiera rosyjskich patologów ,którzy tak naprawdę nie robili badań DNA ,tylko wszystko pozbierali do jednego foliowego worka.

Kłamstwa min. Kopacz kłamstwa całego bandyckiego rządu. ZDRADA i jeszcze raz Zdrada.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sten
  • sten
  • 25.03.2012 08:35

elf ścierwo !