Facebook Google+ Twitter

Ciało poszukiwanego Damiana wyłowiono z Wisły

Szesnastoletni tarnobrzeżanin, który zaginął przed tygodniem, nie żyje. W sobotę, tuż przed godziną 18, dwaj młodzi wędkarze zauważyli zwłoki pływające w Wiśle, w Tarnobrzegu. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny. Był nim zaginiony Damian.

Na razie nie wiadomo, jak długo ciało znajdowało się w rzece, ani czy było niesione z jej nurtem. Nie wiadomo także, czy Damian wpadł do Wisły czy został wepchnięty. Wszystko to wyjaśni postępowanie prowadzone przez tarnobrzeską prokuraturę.

Szesnastolatek wyszedł z domu 6 października o godz. 19:30, na spotkanie ze znajomymi. Ostatni raz widziany był tamtego dnia w centrum miasta, ok. godz. 21:30. Potem słuch o nim zaginął. Przez cały tydzień chłopca szukała policja i straż pożarna. Poszukiwania na własną rękę prowadziła także rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Tarnobrzega. Po całym mieście porozklejane były plakaty ze zdjęciem zaginionego. Cały czas policja otrzymywała różne sygnały, że chłopiec widziany był na dworcu w Sandomierzu czy w autobusie relacji Tarnobrzeg – Stalowa Wola. Jednak żadna z informacji nie potwierdzała, że na pewno był to Damian.

Rano, w dniu znalezienia ciała chłopca, rodzina i znajomi szukali Damiana nad Wisłą, obok restauracji Fregata. Jak się później okazało, ok. 4–5 kilometrów dalej od tego miejsca, wyłowiono jego ciało.

Damian był uczniem pierwszej klasy technikum informatycznego. Jak mówi jego rodzina oraz znajomi, nie miał powodów by uciekać z domu. - Był spokojnym i bardzo dobrym przyjacielem – mówi jedna z koleżanek chłopca. – Nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Będzie nam go brakować – dodają jego koledzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

dokładnie jak gut (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.10.2007 22:03

Bo newsy zasługują na +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.