Facebook Google+ Twitter

Ciechanów - miasto koncertów

W Ciechanowie, mieście słynącym z najlepszego piwa w kraju i Zamku Książąt Mazowieckich, średnio co trzy tygodnie odbywa się koncert.

Koncertowa passa w Ciechanowie zaczęła się 22 grudnia 2011 roku - w Pubie Ride miał miejsce koncert zespołów Visible Hideout, Vasta i Break The Head, grający muzykę z ogólnie pojętego metalcore'u. Był to "Koncert charytatywny dla Kasi", gdyż cały dochód został przeznaczony na leczenie dziewczyny, która uległa tragicznemu wypadkowi. Na koncert przyszło mnóstwo młodzieży, wszyscy naprawdę wspaniale się bawili - naturalnie obeszło się bez żadnych problemów.

Drugim koncertem był koncert WOŚP 8 stycznia 2012 roku w Klubie "Na Dołku" (dawniej Kawiarnia Artystyczna) w budynku CKiSz. Zagrali na nim: Panica, Blind, Haste, 8Ball,T.O.B., Steel Habit - po raz kolejny zespoły utrzymane w klimacie mocnych brzmień. Jak widać, fanów takiej muzyki w Ciechanowie nie brakuje - "Dołek" wypełnił się ludźmi. Na samym koncercie zebrano prawie 7000 zł dla fundacji WOŚP.

27 stycznia 2012 roku "Na Dołku" zagrali: Josy, Jutro Wieczorem, Kart, Steel Habit . Kolejna porcja dobrej muzyki w dobrym towarzystwie.

Kolejny koncert odbył się 4 lutego "Na Dołku". Zagrali na nim: No Se, Core Ball, 365 Dni, Ostatnie Piętro. Wszystkie zespoły grają mocną muzykę, głównie punka. Po raz kolejny "Dołek" wypełnił się rozentuzjazmowanymi ludźmi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kaleson
  • kaleson
  • 13.03.2012 17:09

13 kwietnia na Dołku też jest koncert a nic nie napisaliście. http://www.facebook.com/events/120976661363019/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.