Facebook Google+ Twitter

Ciechanów wspomoże zwierzaki

O tym, jak ciechanowscy "metale" pomagają zwierzętom!

Plakat. / Fot. JA13 kwietnia 2012 w Ciechanowie, w klubie muzycznym "Na Dołku" odbędzie się koncert idealny dla fanów mocnych brzmień.
Tym razem w bardzo muzykalnym mieście zagrają: Spengimas, czyli główna gwiazda wieczoru-pochodzący z Wilna zespół grający hardcore punk, Day before death - łodzianie grający hardcore/metal, Bodies in the carpet - również łódzka kapela grająca metalcore, oraz miejscowa, ciechanowska grupa Anamneza. Koncert nie jest bardzo drogi - w przedsprzedaży bilet kosztuje 12 zł, a w dniu koncertu 15.

Jednym z najważniejszych punktów wieczoru jest cel dobroczynny - przed "Dołkiem" wystawione będą kartony, do których można będzie wrzucać jedzenie, koce, miski i inne rzeczy, które zostaną przekazane schronisku w Pawłowie. Biedne zwierzęta, które dochodzą do siebie po srogiej zimie, na pewno będą wdzięczne dobroczyńcom. Znając szczodrość i dobre serca ciechanowian, do schroniska pojedzie po koncercie wielka ilość zebranych darowizn!

Do udziału w zbiórce zachęca się również na stronie wydarzenia na Facebooku.
Podsumowując, wieczór będzie z pewnością pełen pozytywnych emocji, a dobroczynny cel nada mu jeszcze większego znaczenia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.