Facebook Google+ Twitter

Ciechocinek. Rozpoczęły się Impresje Artystyczne 2010

W Ciechocinku rozpoczęło się święto niepełnosprawnej młodzieży, czyli Impresje Artystyczne 2010.

Uczestnicy festiwalu na spotkaniu organizacyjnym / Fot. M. WróbelImpresje Artystyczne, czyli Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, organizowane są przez fundację PRO OMNIBUS już po raz 14. Potrwają one do 2 sierpnia, a składać się będą z warsztatów wokalnych i serii koncertów.

Czwartek przeznaczony był na sprawy organizacyjne. Wieczorem odbyło się spotkanie wszystkich podopiecznych z władzami fundacji i instruktorami. Uczestnicy mogli się poznać nawzajem.
Kadrę instruktorską stanowią niezmiennie od czterech lat: Ewa Lewandowska - laureatka Grand Prix festiwalu, Kasia Piasecka, Agnieszka Brząkalik, Agnieszka Olszewska.

- My jesteśmy tu tylko po to abyście mogli podnieść swoje umiejętności. A kiedy już je podniesiecie będziecie mogli zaprezentować się na scenie. To jest drugi najważniejszy element naszego festiwalu [pierwszy to warsztaty - przyp. aut.]. Po to pracujemy, po to ćwiczymy, po to są warsztaty, aby móc efekty swojej pracy zademonstrować publiczności - podkreślał podczas wieczornego spotkania organizacyjnego Mirosław Satora, przedstawiciel władz fundacji.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pięknie, że ten festiwal znowu się odbywa, że znowu w wielu oczach zabłysną łzy rdości. Cieszę się też, że po raz kolejny dzięki Magdzie i Marcie o Impresjach w Wiadomościach będzie głośno!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę zwrócić uwagę na te informację! /5/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.