Facebook Google+ Twitter

"Cienie czułoświatłości" - wieczór autorski Anety Mlaś

Jeszcze nie wiesz gdzie zabierzesz w walentynkowy wieczór swoją drugą połówkę? A one tuż tuż. Może zamiast kina, restauracji zaprosisz ją na niezwykłe spotkanie ze sztuką?

Takim właśnie niecodziennym spotkaniem ze sztuką będzie z pewnością wieczór autorski Aneta Mlaś. Będzie to wyjątkowe połączenie dźwięków, słów i obrazów.

Plakat promujący wieczór autorski artystki / Fot. Aneta MlaśJak sama autorka pisze: "to nie będzie wieczór pełen różowych obietnic, koronkowych marzeń i jedwabnych dźwięków. To będzie czas, w którym każde słowo zaznaczy swoje cienie i blaski, muzyka rozbierze emocje na kawałki, a to, co ujrzy oko dopełni znaczenia czułoświatłości. Zapraszam zatem do mojego świata, widzianego przez pryzmat kobiecej wrażliwości".

Aneta Mlaś jest absolwentką Wydziału Nauk O Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Z zamiłowania rysownik, ilustrator. Członkini Grupy Poetyckiej ORION w Tychach. Posiada certyfikat MEN z Grafiki Użytkowej. Wypracowała przez ostatnie lata swój specyficzny styl tworzenia, dzięki czemu jej prace są rozpoznawalne i znajdują swoich nowych właścicieli zarówno w kraju jak i zagranicą. Laureatka kilku konkursów, uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych m in.: w Łodzi, Katowicach, Kętrzynie. Współpracuje na stałe z kilkoma galeriami artystycznymi, a jej dzieła często są wyróżniane na portalach sztuki.

Jak mawia o sobie: jest realistką w świecie marzeń i marzycielką w rzeczywistości.

Warto zatem wybrać się w piątkowy wieczór, 14 lutego o godz. 17.30 do KO "Orion" TSM "Oskrad" mieszczącego się w Tychach, przy ul. Orzeszkowej 2. Niech dodatkową zachętą będą nagrody i wyróżnienia, które do tej pory artystka już zdobyła. A były to m.in.: III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Dla niepokonanych" za swoją pasję - rysunek i grafika (Warszawa, 2009 r.), wyróżnienie i nagroda za rysunek "Pojednanie" na VI Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej (Dom Kultury Mikołów, 2009 r.), I miejsce w Konkursie Jednego Wiersza (SDK Tęcza - Tychy, 2012 r.). Ma już za sobą również kilka wystaw swoich prac, m.in.: wystawa "Wehikuł czasu", Galeria Pojedyncza, Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek (maj 2013 r.), indywidualna wystawa grafiki "Rysopisy" (SDK Tęcza - Tychy, marzec/kwiecień 2013 r.), indywidualna wystawa rysunku, Klub Artystyczny Bakakaj (Tychy, marzec 2013 r.), indywidualna wystawa rysunku "Kadry wyobraźni" (SDK Tęcza - Tychy, styczeń 2010 r.).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.