Facebook Google+ Twitter

CIEPŁA SOBOTA Z DALKIĄ WARSZAWA 7września 2013 KONCERT RENI JUSIS

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-01 21:58

W sobotę 7 września przy Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu stanie „ciepłe miasteczko” pełne atrakcji dla dużych i małych warszawiaków. Spotkanie z gwiazdą muzyki Renii Jusis promującą ekologiczny styl życia, eko-konkursy o cieple z

W sobotę 7 września przy Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu stanie „ciepłe miasteczko” pełne atrakcji dla dużych i małych warszawiaków. Spotkanie z gwiazdą muzyki Renii Jusis promującą ekologiczny styl życia, eko-konkursy o cieple z z nagrodami, pokazy strażackie - to tylko niektóre z licznych atrakcji "Ciepłej Soboty z Dalkią Warszawa”.

Impreza skierowana do wszystkich mieszkańców Warszawy, pozwoli spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi oraz dowiedzieć się jak ważne są pro-ekologiczne postawy w codziennym życiu. Nie wiesz skąd się bierze ciepło w Twoim domu, jak można oszczędzać ciepło i ciepłą wodę przyczyniając się do dbania o zasoby naszej ziemi – przyjdź, odwiedź ciepłe miasteczko i dowiedz się więcej.
WSTĘP WOLNY

Co będzie się działo?
Zabawy i gry edukacyjne o cieple dla dzieci i dorosłych.
Interaktywne zajęcia o tematyce ekologicznej.
Występy dziecięcych zespołów.
Pokazy strażackie i ratownictwa.
Francuskie akcenty: występ finalistek konkursu Piosenki Francuskiej.


Imprezę zakończy o godz. 20.00 koncert Reni Jusis a kulminacyjnym punktem „Ciepłej Soboty z Dalkią” będzie lubiany i licznie oglądany przez mieszkańców Warszawy i turystów - Multimedialny Pokaz Fontann.


Impreza organizowana jest w ramach współpracy „Partnerstwo dla Klimatu”, inicjatywy prowadzonej przez miasto stołeczne Warszawa, w celu realizacji wspólnych kompleksowych działań edukacyjnych i promocyjnych związanych z problematyką zmian klimatu. Współorganizatorami imprezy jest miasto stołeczne Warszawa i Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa i portal o zrównoważonym życiu
w mieście Biocity.


Dalkia Warszawa zarządza największą w Unii Europejskiej siecią ciepłowniczą o długości 1740 km dostarczającą ciepło systemowe i ciepłą wodę do 80% budynków w Warszawie.
Od października 2011 jest częścią międzynarodowej grupy Dalkia, europejskiego lidera
w zakresie usług energetycznych. Strona internetowa www.cieplodlawarszawy.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.