Facebook Google+ Twitter

Cierzniak: Zrobię wszystko, żeby mistrzostwo wróciło do Legii

Radosław Cierzniak został oficjalnie zaprezentowany jako nowy bramkarz Legii Warszawa. Piłkarz za cel stawia sobie powrót mistrzostwa do Legii.

 / Fot. Степиньш ОльгаRadosława Cierzniaka obowiązywał kontrakt z Wisłą Kraków jeszcze do lata 2016 roku, jednak piłkarz postanowił nie czekać i już teraz zmienić klub. Golkiper zabiegał o takie rozwiązanie, pomogła także Legia, której również zależało na takim przebiegu wydarzeń.

Jednak niestety Wisła nie poszła na rękę Cierzniakowi i postanowiono odsunąć go od meczy, a na przenosiny nie wyrażono zgody. W końcu sprawą zainteresował się PZPN, dzięki tej interwencji Legia Warszawa uzyskała nowego bramkarza.

Dziś możemy już oficjalnie powiedzieć, że Radosław Cierzniak gra w barwach stołecznej drużyny. W Legii nowy nabytek będzie bronił bramki z numerem 33., a zadebiutuje prawdopodobnie 12 marca, kiedy klub z Łazienkowskiej zmierzy się z Cracovią.

Podczas poniedziałkowej prezentacji zawodnik nie ukrywał, że ma duże oczekiwania wobec gry kolegów, jak i swojej postawy.
"Zrobię wszystko, żeby mistrzostwo wróciło na Łazienkowską" - powiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.