Facebook Google+ Twitter

"Cieszę się każdym dniem!" - wywiad z Agnieszką Perepeczko

Zasłynęła jako aktorka, ale dziś nie chce już wracać do grania. Dzieli życie między Polskę i Australię. Właśnie wydała swoją ósmą książkę - "Romantyczna kolacyjka". Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Perepeczko

Aktorka i autorka ośmiu książek Agnieszka Perepeczko gościła w redakcji W24 / Fot. W24Została aktorką, chociaż wcale nie marzyła o wielkiej karierze. "Do niczego innego się nie nadawałam" - śmieje się Agnieszka Perepeczko. Do szkoły teatralnej w Warszawie dostała się za drugim razem i do dziś bardzo dobrze ją wspomina. "Później uznałam, że skoro państwo płaciło za moją naukę, to muszę już pracować w tym zawodzie" - szczerze wyznaje artystka. Przez dziesięć lat grała na deskach stołecznego Teatru Komedia, wcielała się też w epizodyczne postaci w różnych filmach. "Nie było dla mnie wtedy wielu ról" - podkreśla. Później wyjechała do Australii, gdzie pracowała jako modelka, fotografka i aktorka. I dopiero w 2003 roku otrzymała propozycję zagrania w serialu "M jak miłość" i dzięki postaci Simony, którą kreowała w tej produkcji, zyskała olbrzymią popularność i sympatię widzów.

Dziś podkreśla, że aktorstwo to zamknięty rozdział w jej życiu i nigdy do niego nie wróci. "Czerpię z życia same przyjemności, a aktorstwo by to zepsuło" - zaznacza Agnieszka Perepeczko. Teraz swój czas dzieli między Polskę i Australię, a w wolnych chwilach pisze bloga i książki.

Gościem W24 w ramach cyklu Dwanaście lat temu, kiedy odszedł jej ukochany pies i bardzo przeżywała jego śmierć, znajomy zachęcił ją do napisania czegoś, co może zainspirować inne kobiety. "Moi przyjaciele przeczytali kilka moich pierwszych tekstów i bardzo im się to spodobało, zaczęłam więc tworzyć dalej" - wspomina Agnieszka Perepeczko. W ten sposób powstała książka zatytułowana "Babie lato, czyli jak byś szczęśliwą całe życie", która okazała się bestsellerem. Mimo że aktorka nie planowała pisania kolejnych tekstów, to gdy otrzymała propozycję wydania książki o kulinarnych fascynacjach gwiazd, podjęła to wyzwanie. Później, pod wpływem rekordowej sprzedaży poprzednich pozycji, pojawiały się kolejne propozycje i tak jest do dziś.

Niedawno ukazała się jej ósma już książka - "Romantyczna kolacyjka", którą napisała i wydała wspólnie z Michałem Olejnikiem. Tym razem artystka zachęca czytelników do zapoznania się z dialogiem kulinarnym pomiędzy nią a jej czterdzieści jeden lat młodszym przyjacielem i prezentuje przepisy na czterdzieści jeden niezwykłych kolacji. "Kolacyjka kryje w sobie cień flirtu, zawiera przyjemny podtekst" - śmieje się aktorka. Na pomysł napisania takiej książki wpadła pod wpływem plotek, które krążą w polskich mediach na temat jej przyjaźni z Michałem Olejnikiem. "Chciałam, żeby to była odpowiedź na liczne pytania dotycząca naszej relacji, ale nie ukrywam, że jest w niej też sporo niedomówień" - wyjaśnia Agnieszka Perepeczko. "Niech każdy naszą znajomość nazywa, jak chce, a my i tak cały czas będziemy się uśmiechać tajemniczo" - dodaje.

Obejrzyj cały wywiad z Agnieszką Perepeczko:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Sympatyczny wywiad !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobiście odnoszę wrażenie, że pani Perepeczko jest lekko...przesadna. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Agnieszka jest chyba najbardziej energetyczną osobą, jaką znam. Szkoda, ze nie osobiście...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.