Ciężka rywalizacja o cenne punkty! AZS Kutno uległ Warszawie

W meczu koszykówki II ligi grupy A, zespół AZS WSGK Kutno przegrał u siebie z Tempcold AZS PW Warszawa 82:97 (19:18, 23:27, 14:17, 26:35)

Niestety, ale Politechnika Warszawska była silniejsza i wygrała mecz / Fot. Piotr Panfil W niedzielę, o godzinie 18, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie, odbył się mecz w ramach 22 kolejki II ligi koszykówki. Na boisku spotkały się dwie drużyny: AZS Kutno oraz Tempcold AZS PW Warszawa.

Kutnianie rozpoczęli mecz w dobrych nastrojach i szybko uzyskali przewagę. Nic nie zapowiadało, że goście mogą rychło odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Pierwsza kwarta zakończyła się wygraną AZS-u. Niestety, kolejne nie należały do gospodarzy; rosła przewaga warszawian. W trzeciej i czwartej kwarcie pokazali doskonałą taktykę i obronę. W ostatniej Politechnika wyszła na prowadzenie aż 20 punktami.

AZS WSGK Kutno przegrywa z Warszawą (...) / Fot. Piotr Panfil AZS Kutno zajmuje w tej chwili przedostatnie miejsce w tabeli, zaś drużyna Tempcold AZS PW Warszawa lokuje się na piątej pozycji. Na trybunach zasiadło około 800 osób, a spotkanie ubarwiał Jurek Papiewski, znany kutnowski komentator.

W AZS Kutno punktowali: Gołuch 21, Kubala 20, Biela 11, Szczepaniak 11, Micielski 4, Jażdżewski 11, Rydlewski 4. Następny mecz AZS zagra 23 lutego na wyjeździe z drużyną Norgips Piaseczno. Początek meczu o godzinie 18.