Facebook Google+ Twitter

Cinema 3D Biała Podlaska w ofercie Multikino Media

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-10 15:15

Od grudnia br. w ofercie Multikino Media znalazło się nowo otwarte kino Cinema 3D Biała Podlaska. To 53 lokalizacja w ofercie brokera, jednego z liderów rynku reklamy kinowej.

CINEMA 3D to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, która działa na polskim rynku od kilku lat. Pierwsze kino zostało otwarte w styczniu 2011 roku, najnowsze - 27 listopada 2014 r. Obecnie sieć posiada łącznie 5 kin, a wszystkie są obsługiwane reklamowo przez Multikino Media.

Współpraca z Multikino Media od samego początku układa się bardzo dobrze. Do tej pory w ofercie brokera były nasze 4 kina i jesteśmy pewni, że nowo otwarty obiekt w Białej Podlaskiej uatrakcyjni i poszerzy ofertę firmy – mówi Jarosław Pantol – Wiceprezes Zarządu Cinema 3D Spółka Akcyjna.

Do tej pory w ofercie sprzedaży reklamy kinowej firmy Multikino Media znajdowało się
52 kin w 41 miastach, z łączną liczbą 302 ekranów. 32 kina należą do sieci Multikino.
Poza kinami sieci Multikino spółka Multikino Media posiada w swojej ofercie reklamowej kina Apollo Film, warszawskie kina Atlantic, Muranów i Luna oraz kina sieci Cinema 3D.
We wszystkich kinach obsługiwanych przez spółkę istnieje możliwość wyświetlania cyfrowych spotów oraz realizacji szerokiej gamy działań off-screen.
(Magdalena Cieplińska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.