Facebook Google+ Twitter

Cinemagic bez Tyma i Olbrychskiego

Z listy gości, którzy przybędą na rozpoczynający się dziś II Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic.pl zniknęły jedne z najważniejszych nazwisk: Daniel Olbrychski i Stanisław Tym.

Cinemagic.pl / Fot. Plakat imprezyNa oficjalnej stronie internetowej festiwalu pojawiła się notka z przeprosinami: "W wyniku nieporozumienia leżącego po stronie organizatorów, mylnie podano nazwisko pana Daniela Olbrychskiego jako gościa II Międzynarodowego Festiwalu Zawodów Filmowych Cinemagic.pl". Żadnej notki dotyczącej Stanisława Tyma nie ma, a nazwisko aktora zniknęło z listy po cichu...

- Stanisław Tym odwołał swój przyjazd z powodów zdrowotnych. Niestety nie może do nas przybyć. - skomentował dla Wiadomosci24.pl Wojciech Majewski, organizator Cinemagic.pl - Niestety tak się zdarza... - dodał.

Skreen strony internetowej / Fot. skreenIdeą Festiwalu Zawodów Filmowych Cinemagic.pl. jest przedstawienie wszystkich zawodów filmowych (od producenta do scenografa i kostiumografa) oraz ludzi, którzy stoją za kamerami i bez których filmu by nie było. 22 czerwca Płock zamieni się w wielki plan filmowy. Na Starym Rynku stanęło studio festiwalowe, w którym będą się odbywały rozmowy z aktorami, reżyserami, scenarzystami i producentami.

Do Płocka zawita 40-to osobowa ekipa serialu "Ranczo". Mają się też pojawić: Renata Dancewicz, Jan Nowicki, Bohdan Stupka, Cezary Żak, Mirosław Zbrojewicz, Joanna Wizmur. Swój udział potwierdzili też: Ewa Dałkowska, Izabela Cywińska, Jerzy Trela i Artur Barciś. Jednym z wydarzeń tegorocznej edycji festiwalu będzie benefis sześćdziesięciu lat pracy twórczej Gustawa Holoubka oraz koncert wokalistki Anji Garbarek.

Zobacz też:
22 czerwca rozpoczyna się Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Piotrek wsiadaj w autobus i kontaktuj się ze mną. Festiwal trwa do niedzieli :-).

Komentarz został ukrytyrozwiń

az mnie korci, zeby przyjechac :-))) powaga ==>> +
ale dobra robota Damianooo:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach ci dziennikarze obywatelscy - są wszędzie!;) (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, trzymam, trzymam. Będą jeszcze relacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super! Trzymaj temat festiwalu! +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.