Facebook Google+ Twitter

Cinkciarz.pl II na świecie wg Bloomberga

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-14 14:10

Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku w zestawieniu Bloomberga wg kryterium skuteczności.

Bloomberg sporządził zestawienie po przeanalizowaniu prognoz walutowych nadesłanych z kilkudziesięciu instytucji z całego świata. W rezultacie Cinkciarz.pl zajął drugie miejsce wg trafności prognozy na parze walutowej USD/PLN. Polska firma wyprzedziła takie globalne instytucje, jak Alior Bank czy JPMorgan Chase.

Cinkciarz.pl już po raz kolejny zajął znaczące miejsce w zestawieniu Bloomberga - podkreśla Kamil Sahaj, Marketing Manager w Cinkciarz.pl. Wcześniej prognozy naszej firmy znalazły się na pierwszym miejscu na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r. - dodaje.


Ranking został przygotowany przez wyspecjalizowaną jednostkę Bloomberg Rankings, w oparciu o prognozy par walutowych regionu EMEA, obejmujące pierwszy kwartał 2014 roku. Pośród klientów platformy Bloomberg znajdują się wiodące banki, największe fundusze inwestycyjne, korporacje, instytucje rządowe oraz banki centralne.
(Katarzyna Zych)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.