Facebook Google+ Twitter

Cirque du Soleil ponownie w Polsce

Po ubiegłorocznym sukcesie Saltimbanco, Cirque du Soleil w terminie od 31 lipca do 4 sierpnia wystąpi w Ergo Arenie z widowiskiem Alegría. Ten sezon jest ostatnim, kiedy możemy oglądać spektakl zachwycający widzów całego świata.

Hand Balancing (Balans na podpórkach) / Fot. Materiały organizatoraCirque du Soleil powstał w 1984 roku z grupy 20. artystów ulicznych. Obecnie to duża organizacja, mająca siedzibę w Quebecu, która zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie. W firmie pracuje 5tys. osób, w tym ponad 1300 artystów z niemal 50. różnych krajów. Cirque du Soleil zaczarowało i zachwyciło ponad 100mln widzów w ponad 300. miastach na 6. kontynentach.

Power Track Group / Fot. Materiały organizatoraAlegría (hiszp.) oznacza uniesienie, radość i świętowanie. W widowisku występuje 55 artystów z 15 krajów. Alegría to barwne kostiumy, oryginalna muzyka na żywo i piękne dekoracje, będące doskonałym tłem dla pokazu imponujących umiejętności, siły i szybkości, ułożonych w eleganckie, eteryczne numery.

Aerial High Bar - Group (Podniebne maszty) / Fot. Materiały organizatoraW Alegríi można zobaczyć teatralny i zmysłowy "Trapez Synchroniczny" i energetyczne "Podniebne Maszty" na wysokości ponad 12 m! W widowisku występują również ludzie-gumy i artyści igrający z ogniem i ostrzem w rytmicznym, niebezpiecznym "Tańcu Płonących Noży". "Power Track" to pokaz młodzieńczej energii w synchronicznej choreografii na trampolinie, w magiczny sposób wyłaniającej się spod sceny. W "Rosyjskich Masztach" artyści szybują w spektakularnych saltach i niezwykłych piruetach w powietrzu, lądując na masztach o średnicy 12 cm, opartych na silnych ramionach kolegów.

Alegría to przeżycie, które fascynuje publiczność w każdym wieku.


Miejsce:
Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
ul. Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Contortion / Fot. Materiały organizatora
Terminy przedstawień:
31 lipca, środa, godz. 20:00
1 sierpnia, czwartek, godz. 20:00
2 sierpnia, piątek, godz. 20:00
3 sierpnia, sobota, godz. 16:00 i 20:00
4 sierpnia, niedziela, godz. 13:00 i 17:00

Cyr Wheel (Obręcz cyr - popis na zmianę) / Fot. Materiały organizatoraBilety:
125 PLN, 190 PLN, 250 PLN
Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20%. Ceny biletów dla dzieci to odpowiednio: 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN. Warunki na www.alterartshow.pl.

Bilety można kupić poprzez stronę www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro.

Więcej informacji o przedstawieniu i biletach na www.cirquedusoleil.com/alegria i www.alterartshow.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.