Facebook Google+ Twitter

Cisza referendalna. Dodawanie materiałów i komentarzy w serwisie nie będzie możliwe

Od północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza referendalna, która potrwa do zakończenia głosowania w niedzielę, 6 września. W tym czasie dodawanie nowych materiałów i komentarzy do serwisu zostanie wyłączone.

 / Fot. Joanna Urbaniec / Polska PressCisza referendalna różni się od ciszy wyborczej. Jak informuje Państwowa Komisja Wyborcza w czasie jej trwania zabronione jest informowanie o frekwencji w trakcie głosowania, zachęcanie lub zniechęcanie do udziału w nim, informowanie o przyczynach referendum i prowadzenie dyskusji na temat Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Zakazane jest równiez komentowanie i ocenianie liczby osób, które wzięły udział w głosowaniu i prezentowanie wypowiedzi archiwalnych zachęcających lub zniechęcających do udziału w nim.

W czasie trwania ciszy referendalnej dodawanie nowych materiałów i komentarzy w naszym serwisie zostanie wyłączone. Możliwość komentowania i dodawania materiałów zostanie przywrócona po zakończeniu ciszy referendalnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie ma opcji "wyślij materiał do redakcji'?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie wybieram się dlatego, że nie uwzględniono mojego postulatu" – powiedział Lech Wałęsa (cytat do wyszukania wszędzie).

Też mam inne plany. Poza tym, podobno tam jest wilgoć i grzyby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.