Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20735 miejsce

Cisza wyborcza od północy. Zmiany w wiadomosci24.pl

W niedzielę 10 maja rozpoczną się wybory prezydenckie. Od północy z piątku na sobotę obowiązywać będzie cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania. W tym czasie dodawanie nowych materiałów i komentarzy do serwisu zostanie wyłączone.

 / Fot. Joanna Urbaniec / PolskapresseCisza wyborcza rozpocznie się o północy z 9 na 10 maja i będzie obowiązywać do momentu zakończenia głosowania w niedzielę, 10 maja.

W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest prowadzenie agitacji. Dotyczy to także prasy, radia, telewizji i internetu. Za naruszenie ciszy grozi grzywna do 5 tys. złotych, a za podanie wyników sondaży przed jej zakończeniem grzywna do 1 mln złotych.

W czasie trwania ciszy wyborczej dodawanie nowych materiałów i komentarzy w naszym serwisie zostanie wyłączone. Jeżeli będziecie chcieli opublikować pilny materiał, prosimy o przesłanie go na adres redakcjaw24@wiadomosci24.pl. Zostanie on zamieszczony z konta redakcyjnego.

Materiały dotyczące wyborów, które ukazały się w serwisie przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, nie zostaną usunięte.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Po co sondaże?! I tak kłamią. Najlepszy sondaż, to ostatnia działalność Prezydenta Bronisława Komorowskiego. "Po owocach ich poznacie". Myślę, że Polacy mają odrobinę rozumu?

Albo sprawa "in vitro"?! czy Bronisław Komorowski i jego poplecznicy z PLATFORMA są "nie czytaty i nie pisaty"?! Jak "byk" opracowania naukowe są, że kobieta nie mogąca zajść w ciążę ma zaburzenia metabolizmu! A jak taki stan rzeczy i poprawić, też bardzo proste! Wystarczy wstrzymać spożywanie cukru i produktów go zawierających, czyli słodycze. I ważne, że nie jemy razem białka z węglowodanami, tylko najpierw to co zawiera węglowodanami a po 1,5 godz mięso i to co zawiera białko, bo jak jemy razem, to w przewodzie pokarmowym wytwarzają się toksyny, które organizm pozbywa się z trudem, przeciążona wątroba i system immunologiczny Człowieka. W tej chwili zbieramy Pokrzywa pospolita i liście Mniszka lekarskiego. 50% jednego i 50% drugiego, drobno siekamy, oliwą lub olejem ugniatamy i mieszamy, soku z cytryny i taką michę ok. pięć godz w lodówce macerujemy a po tym trzy dni tylko to jemy i nic innego. Dlatego możemy więcej oliwy dodać, żeby były kalorie i energia. Jak komuś nie smakuje, to niech lepiej zostanie bezpłodny. Mężczyźni używają tej sałatki w małych ilościach, bo powoduje nadmierne pobudzenie seksualne. A wszelkie normy należy zachowywać. Oraz opracowane przeze mnie na bazie badań naukowych w USA i mojego doświadczenia: link

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak w ogóle... dlaczego nie ma jeszcze żadnego sondażu przed II turą ..?
Chyba że coś przeoczyłem....

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to co tam jeszcze mamy z przysłów, ktore rzekomo są "mądrością narodów"..?
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość..? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszka, to jakiś nieudany medykament dawniejszych obywateli Rzymu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszka? Też dobrze. Chociaż kaktus na dłoni lepiej pasuje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszki na wierzbie i podlizywanie się właśnie, bo przecież zapowiadane referendum gruszką na wierzbie być nie musi. To akurat może być gruszką na gruszy. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Pawle, tak w ogóle to Pana wpis rozumiem, ale w kontekście mojego komentarza to już NIE! No, ale zawsze możemy jeszcze ugotować Spagetti.:) :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tylko że prezydent jest uwikłany bezpośrednio, a gruszki na wierzbie "sprzedają" wszyscy - według mnie.
Ale premier rządu dyktująca, co Kukiz teraz "musi" zrobić, przekroczyła granicę śmieszności i żalosności właśnie - znów oczywisćie według mnie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co obecnie wyczynia Komorowski w celu podlizania się wyborcom Kukiza jest tak śmieszne, że aż smutne. No ale czego się spodziewać po politycznym frustracie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na marginesie...

Właśnie gazeta.pl powiesiła na głównej tekst, w którym Kopacz odnosi sie do ewentualnej debaty poprowadzonej przez Kukiza.

- Dzisiaj musi się pan Kukiz zdecydować, czy chce być dziennikarzem, publicystą, czy chce być politykiem - zaznaczyła podczas spotkania w Gdańsku Ewa Kopacz, dodając, że debatę powinien w profesjonalny sposób poprowadzić dziennikarz - tak jak miało to miejsce do tej pory.


Kukiz "musi", bo Kopacz tak powiedziła.
Ta ekipa odjeżdza coraz bardziej. I boi się.


- Pełny szacun dla niego za to, co zrobił - powiedziała.

Operowanie żargonem, to podobnie próba zaskarbienia sobie łaski młodych.
Tak żałosne, że chce się po prostu zwymiotować na ekran...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.