Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3718 miejsce

Cisza wyborcza od północy. Zmiany w wiadomosci24.pl

W niedzielę 10 maja rozpoczną się wybory prezydenckie. Od północy z piątku na sobotę obowiązywać będzie cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania. W tym czasie dodawanie nowych materiałów i komentarzy do serwisu zostanie wyłączone.

 / Fot. Joanna Urbaniec / PolskapresseCisza wyborcza rozpocznie się o północy z 9 na 10 maja i będzie obowiązywać do momentu zakończenia głosowania w niedzielę, 10 maja.

W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest prowadzenie agitacji. Dotyczy to także prasy, radia, telewizji i internetu. Za naruszenie ciszy grozi grzywna do 5 tys. złotych, a za podanie wyników sondaży przed jej zakończeniem grzywna do 1 mln złotych.

W czasie trwania ciszy wyborczej dodawanie nowych materiałów i komentarzy w naszym serwisie zostanie wyłączone. Jeżeli będziecie chcieli opublikować pilny materiał, prosimy o przesłanie go na adres redakcjaw24@wiadomosci24.pl. Zostanie on zamieszczony z konta redakcyjnego.

Materiały dotyczące wyborów, które ukazały się w serwisie przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, nie zostaną usunięte.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Po co sondaże?! I tak kłamią. Najlepszy sondaż, to ostatnia działalność Prezydenta Bronisława Komorowskiego. "Po owocach ich poznacie". Myślę, że Polacy mają odrobinę rozumu?

Albo sprawa "in vitro"?! czy Bronisław Komorowski i jego poplecznicy z PLATFORMA są "nie czytaty i nie pisaty"?! Jak "byk" opracowania naukowe są, że kobieta nie mogąca zajść w ciążę ma zaburzenia metabolizmu! A jak taki stan rzeczy i poprawić, też bardzo proste! Wystarczy wstrzymać spożywanie cukru i produktów go zawierających, czyli słodycze. I ważne, że nie jemy razem białka z węglowodanami, tylko najpierw to co zawiera węglowodanami a po 1,5 godz mięso i to co zawiera białko, bo jak jemy razem, to w przewodzie pokarmowym wytwarzają się toksyny, które organizm pozbywa się z trudem, przeciążona wątroba i system immunologiczny Człowieka. W tej chwili zbieramy Pokrzywa pospolita i liście Mniszka lekarskiego. 50% jednego i 50% drugiego, drobno siekamy, oliwą lub olejem ugniatamy i mieszamy, soku z cytryny i taką michę ok. pięć godz w lodówce macerujemy a po tym trzy dni tylko to jemy i nic innego. Dlatego możemy więcej oliwy dodać, żeby były kalorie i energia. Jak komuś nie smakuje, to niech lepiej zostanie bezpłodny. Mężczyźni używają tej sałatki w małych ilościach, bo powoduje nadmierne pobudzenie seksualne. A wszelkie normy należy zachowywać. Oraz opracowane przeze mnie na bazie badań naukowych w USA i mojego doświadczenia: link

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak w ogóle... dlaczego nie ma jeszcze żadnego sondażu przed II turą ..?
Chyba że coś przeoczyłem....

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to co tam jeszcze mamy z przysłów, ktore rzekomo są "mądrością narodów"..?
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość..? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszka, to jakiś nieudany medykament dawniejszych obywateli Rzymu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszka? Też dobrze. Chociaż kaktus na dłoni lepiej pasuje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gruszki na wierzbie i podlizywanie się właśnie, bo przecież zapowiadane referendum gruszką na wierzbie być nie musi. To akurat może być gruszką na gruszy. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Pawle, tak w ogóle to Pana wpis rozumiem, ale w kontekście mojego komentarza to już NIE! No, ale zawsze możemy jeszcze ugotować Spagetti.:) :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tylko że prezydent jest uwikłany bezpośrednio, a gruszki na wierzbie "sprzedają" wszyscy - według mnie.
Ale premier rządu dyktująca, co Kukiz teraz "musi" zrobić, przekroczyła granicę śmieszności i żalosności właśnie - znów oczywisćie według mnie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co obecnie wyczynia Komorowski w celu podlizania się wyborcom Kukiza jest tak śmieszne, że aż smutne. No ale czego się spodziewać po politycznym frustracie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na marginesie...

Właśnie gazeta.pl powiesiła na głównej tekst, w którym Kopacz odnosi sie do ewentualnej debaty poprowadzonej przez Kukiza.

- Dzisiaj musi się pan Kukiz zdecydować, czy chce być dziennikarzem, publicystą, czy chce być politykiem - zaznaczyła podczas spotkania w Gdańsku Ewa Kopacz, dodając, że debatę powinien w profesjonalny sposób poprowadzić dziennikarz - tak jak miało to miejsce do tej pory.


Kukiz "musi", bo Kopacz tak powiedziła.
Ta ekipa odjeżdza coraz bardziej. I boi się.


- Pełny szacun dla niego za to, co zrobił - powiedziała.

Operowanie żargonem, to podobnie próba zaskarbienia sobie łaski młodych.
Tak żałosne, że chce się po prostu zwymiotować na ekran...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.